علاسوند پیش از دیدار پلی آف حفاری برابر مس :شانس احیا داریم

0
99

کیارش علاسوند سرمربی تیم ملی حفاری اظهار داشت: در حال حاضر چند جلسه تمرین خیلی خوب داشتیم و آماده بازی در این مرحله هستیم که امیدوارم هر سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم هرچند می دانیم کار بسیار سختی مقابل مس داریم.

وی افزود: چند بازی بسیار بد و بی کیفیت در اهواز داشتیم و بازیکنانمان از لحاظ انگیزشی بسیار پایین بودند، در طول این هفته سعی کردیم با کارهای روحی و روانی تیم را به شرایط آرمانی خود برگردانیم. بنا داریم از یک تعداد بازیکن جوان که انگیزه بالایی دارند در بازی مقابل مس سونگون استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری گفت: در سه، چهار بازی قبل نمی دانم چه اتفاقی افتاد که بازیکنانم نتوانستند بازی همیشگی خود را ارائه دهند اما در ادامه تلاش می کنیم ابتدا بازی خوبی در مرحله یک هشتم نهایی به نمایش بگذاریم و سپس برای صعود به مرحله بعد تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه انگیزه بازیکنان تیمش همیشه در مقابل تیم های بزرگ دوچندان می شود گفت: ما اگرچه در مرحله مقدماتی عملکرد بسیار ضعیفی داشتیم و یکی از ضعیف ترین خط حمله های لیگ را داشتیم اما با حضور در پلی آف این شانس را داریم که دوباره احیا شویم و دل هواداران را شاد کنیم.

وی افزود: ما نیز مثل هواداران نگران تیم هستیم اما تمام تلاشمان را برای شکست مس و صعود به مرحله بعد انجام می دهیم. امیدوارم هواداران در بازی با مس از دیدن بازی ما لذت برده و شادمان سالن بازی را ترک کنند.

دیدار تیم های ملی حفاری و مس سونگون در مرحله یک چهارم نهایی لیگ برتر فوتسال کشور روز ۲۶ دی ماه در اهواز برگزار می شود.

افزودن دیدگاه