چرا آذرخشی ها بازی نکردند؟

0
263

موسی زاهدی سرپرست تیم آذرخش درباره عدم بازی آذرخش برابر فرش آرا به خبرنگاران حاضر در سالن بندرعباس گفت: وظیفه من نیست که درباره این اتفاق صحبت کنم و مالک و عوامل باشگاه باید توضیح بدهند. هرچه برای حل مشکلات رایزنی کردیم بی فایده بود. بازیکنان دیگر کشش بازی نداشتند. باید دید مدیرعامل باشگاه چه حرفی برای گفتن دارد.

زاهدی در باره اینکه آیا صحت داشت یک چک ۴۰۰ میلیون تومانی برای حل مشکل این تیم در دی ماه آماده بوده است؟ تصریح کرد: ما از سال ۹۱ هم چک داریم که پاس نشده است. اگر قرار بود چک پاس شود، همان چک سال ۹۱ پاس می شد. حتی چک سال قبل هم دستمان است.

سرپرست آذرخش در خصوص وضعیت این تیم برای بازی هفته آینده با مس سونگون، تاکید کرد: نمی دانم و باید خود دوستان در باشگاه صحبت کنند. اگر با مس بازی نکنیم، طبق قانون تیم آذرخش به لیگ دسته دوم سقوط می کند. حضورمان در آن  بازی بستگی به حل مشکلات دارد.

«آیا بهتر نبود بازیکنان آذرخش به احترام هواداران خود در این بازی خانگی به میدان می رفتند و هفته آینده مقابل مس بازی نمی کردند؟» زاهدی در پاسخ به این سئوال هم گفت: من تا ساعت ۱۶:۳۰ با بازیکنان صحبت می کردم. آنها می گفتند بدون سرمربی بازی نمی کنیم. با آقای روزپیکر (سرمربی آذرخش) هم که صحبت کردم، نتوانستم او را متقاعد کنم.

افزودن دیدگاه