اردلان:سوار بازی بودیم ،اما…

0
150

 

نیلوفر اردلان در خصوص بازی با تیم هیأت فوتبال خراسان رضوی گفت: ما سوار بر بازی بودیم بچه‎‌ها عالی بودند لطف آبادی موقعیت‌های بسیاری را از ما گرفت که جای تبریک دارد.

سرمربی تیم سایپا تهران ادامه داد: همان‌گونه که در مصاحبه‌های قبلی گفته بودم بازیکنان حریف با توجه به گل‌های زده خود را نشان داده بودند، هیات فوتبال خراسان تیم گلزنی است و از موقعیت‌های خود استفاده لازم را بردند و توانستند پیروز این بازی باشند.

وی اعتراض به داوری را جزیی از بازی دانست و اذعان کرد: امروز داوری بسیار خوب بود و مشکلی هم نداشت برای ما مهم، بودن در پلی آف است و با همین هدف تا انتهای لیگ پیش می‌رویم، امیدوارم بتوانیم در پایان جام قهرمانی را از آن خود کنیم.

سرمربی تیم سایپا تهران درباره شرایط فاطمه ارژنگی که به تازگی از بند مصدومیت رهایی یافته گفت: ارژنگی هنوز به آمادگی خود نرسیده، اما هوش و ذکاوت خود را نشان داد، ما در نیم فصل فاطمه سهرابی از مس رفسنجان را جذب کردیم و در این بازی هم از توانایی‌های او بهره‌مند شدیم.

اردلان عنوان کرد: امروز تمام بچه‌ها فوق العاده بودند، اما ترکمان با توجه به سن کم و تجربه پایین فوق العاده بود و امیدوارم برای تیم ملی هم مثمر ثمر باشد.

افزودن دیدگاه