خبیری:ریشه تمام اتفاقات، تنش و توقف نیم‌ساعته این دیدار، به قضاوت‌های ضعیف داور بازی برمی‌گشت

0
270

سرمربی تیم فوتسال شاهین از قضاوت ضعیف و پراشتباه داوران لیگ برتر فوتسال به شدت انتقاد کرد.

محسن خبیری  به بازی عصردیروز(۱۲ آذر) تیمش برابر مقاومت البرز و حواشی این دیدار اشاره کرد و گفت: ریشه تمام اتفاقات، تنش و توقف نیم‌ساعته این دیدار، به قضاوت‌های ضعیف داور بازی برمی‌گشت.

وی تصریح کرد: وقتی هر دو تیم به اشتباهات مکرر و تصمیمات غلط داوری اعتراض دارند، این یعنی قطعا قضاوت داور مشکل دارد و یک جای کار می‌لنگد.

سرمربی تیم شاهین افزود: کارشناس داوری نیستم، اما نزدیک به یک دهه است در فوتسال ایران مربیگری می‌کنم و دیگر می‌دانم داوری باید چطور باشد.

وی عنوان کرد: نزدیک به شش هفته است نه تنها من، بلکه مربیان دیگر تیم‌ها نیز به نحوه قضاوت داوران لیگ اعتراض دارند و کمیته داوران هم بدون توجه به حساس بودن برخی از بازی‌ها داوران بی‌تجربه را به این بازی‌ها اختصاص می‌دهد.

خبیری تاکید کرد: فیلم تمام بازی‌های شش هفته گذشته را دارم، کمیته داوران بخواهند همه این فیلم‌ها را در اختیارشان قرار می‌دهم تا برای یکبار هم شده قضاوت داوران خود را در این بازی‌ها ببینند.

وی افزود: متاسفانه کمیته  داوران لیگ تنها به گزارش ناظربازی‌ها اکتفاء می‌کنند، درحالی که باید فیلم ها را نیز نگاه کنند تا عمکلرد ضعیف داورانشان را مخصوصا در دیدارهای حساس ببینند.

سرمربی تیم شاهین اضافه کرد: دیداری که شب گذشته(سه شنبه) برابر تیم البرز داشتیم، دیداری حساس بود که برای هردو تیم حکم پلی آف را داشت، اما قضاوت‌های داوری باعث شد تا هر دو تیم معترض باشند.

وی تاکید کرد: اذعان دارم که در این دیدار بازیکنان تیم شاهین ۳۰ درصد از بازی خوبی که برابر ارژن شیراز و شهروندساری در هفته‌های گذشته داشتند را به نمایش نگذاشتند و از عملکرد آنها راضی نیستم، اما مستحق چهار گل هم نبودیم که عامل اصلی آن اشتباهات داوری بود.

دیدار بین دو تیم شاهین کرمانشاه و مقاومت البرز در هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال در کرمانشاه برگزار شد که در پایان البرزی ها با نتیجه ۴ بر ۲ بازی را به سود خود به پایان رساندند.

افزودن دیدگاه