سرمربی تیم فوتسال سایپا: بازیکنانم در زدن ضربات آخر دقت لازم را نداشتند

0
142

به گزارش اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایرنا,سرمربی تیم فوتسال بانوان سایپا گفت: موقعیت‌های بسیاری روی دروازه حریف خلق کردیم اما در زدن ضربات آخر دقت لازم را نداشتیم که باید در تمرینات این مشکل را برطرف کنیم.

به گزارش ایرنا نیلوفر اردلان روز جمعه پس از باخت تیمش مقابل ملی حفاری اظهار داشت: بازی امروز از زیباترین بازی‌های لیگ بود و هر ۲ تیم فوق‌العاده سرعتی بازی کردند. ما امروز درس گرفتیم که هیچ گاه به بازی زیبا سه امتیاز نمی‌دهند و در کنار بازی خوب باید از فرصت‌های به دست آمده بهره لازم را ببریم.

وی با اشاره به اینکه ملی حفاری از بازیکنان باارزشی بهره می‌برد گفت: آنها در خانه و در مقابل هوادارانشان بازی می‌کردند و این موضوع کار ما را سخت‌تر می‌کرد اگرچه ما می‌توانستیم از این دیدار امتیاز کسب کنیم.

سرمربی تیم سایپا افزود: جوان بودن تیم ما نتوانست بر تجربه حریف غلبه کند و بازی را واگذار کردیم. با توجه به شرایط جدول هدفمان از ابتدا این بود که بتوانیم جز چهار تیم بالایی جدول باشیم و به پلی‌آف برویم.

وی در خصوص نحوه بازی‌های لیگ در ۲ مرحله گفت: من با مرحله پلی‌آف موافق نیستم و معتقدم جذابیت لیگ از بین رفته و مسابقات بی‌معنا می‌شود، ۲ مرحله‌ای برگزار کردن مسابقات مثل این می‌ماند که ما یک سری بازی‌های مقدماتی سخت انجام دهیم و در نهایت در یک تورنمنت چهارجانبه در مقابل رقبای قدرتمندتری بازی کنیم.

اردلان با اشاره به اینکه از این باخت ناامید نمی‌شویم و به آینده امیدوار هستیم گفت: بازیکنانم امروز بسیار پرتلاش بازی کردند و از آنها راضی هستم؛ تیم ما نقاط ضعفی دارد که تلاش می‌کنیم آنها را برطرف کنیم و از بازی‌های خانگی امتیاز لازم را کسب کنیم.

وی ادامه داد: ما تاکنون خوب کار کردیم و سعی می‌کنیم در ادامه روند رو به رشدمان را طی کنیم. در نیم فصل دوم شرایط تیم ها متفاوت خواهد شد و بی‌شک همه به دنبال کسب امتیاز هستند لذا باید هوشیار باشیم و از فرصت‌های خود نهایت استفاده را ببریم.

دیدار تیم‌های ملی حفاری و سایپا با برتری چهار بر ۲ ملی حفاری به پایان رسید.

در حال حاضر تیم‌های ملی حفاری و سایپا به ترتیب با ۳۲ و ۳۱ امتیاز در مکان‌های دوم و سوم رده بندی قرار دارند.

افزودن دیدگاه