بازی سختی مقابل مس خواهیم داشت/ بازی متفاوتی را خواهید دید!

0
130

میترا چین سری، سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی نو اصفهان در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره بازی روز جمعه مقابل تیم مس رفسنجان گفت: با توجه به شکست دور رفت مسلما بازی سختی مقابل این تیم خواهیم داشت. از طرف دیگر شروع نیم فصل دوم رقابت ها همیشه مشکل است. در نیم فصل، تمرینات خوبی پشت سر گذاشته ایم و برای ارائه بازی خوب آماده هستیم.

وی در ادامه درباره نتایج دور از انتظار تیم نامی نو (مدافع عنوان قهرمانی) گفت: اینکه سال گذشته قهرمان مسابقات شدیم شکی نیست و برای حفظ آن نیز تلاش خواهیم کرد اما این را در نظر بگیرید که شرایط تیم نسبت به فصل گذشته بسیار متفاوت شده است. ۸۰ درصد شاکله تیم تغییر و بازیکنان بومی جذب شده اند.

چین سری ادامه داد: باید روی هماهنگی تیم کار می کردیم و همین نیاز به زمان داشت. در نیم فصل دوم بازیهای متفاوتی از تیم نامی نو شاهد خواهید بود.

سرمربی تیم فوتسال بانوان اصفهان درباره انصراف تیم ها در میانه راه نیز گفت: این مشکل همیشه در تیم بانوان وجود داشته. با شروع نیم فصل دوم نیز زمزمه کناره گیری چند تیم شنیده می‌شود. باید به جای کمیت بر روی کیفیت مسابقات تمرکز کرد. فدراسیون بررسی بیشتری در این زمینه انجام دهد تا مشکلات کمتر شود و تعداد تیم های با کیفیت را افزایش دهد. هر چه کیفیت تیم ها بالا باشد سطح کیفی مسابقات نیز افزایش خواهد یافت.

افزودن دیدگاه