سرمربی فوتسال ملی حفاری:شرایط مالی باشگاه اجازه جذب بازیکن نمی‌دهد/وقفه در لیگ خوب نیست

0
105

سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری گفت: شرایط مالی باشگاه اجازه نمی دهد که بازیکن دیگری جذب کنیم در حالی که یک جای خالی در تیم وجود دارد.

یعقوب مراقی اظهار داشت: تیم ما در این فصل با تغییرات بسیاری همراه شد و چندین بازیکنان باتجربه خود را از دست دادیم، در ادامه سعی کردیم از بازیکنان مستعد و جوان استان استفاده کنیم که تاکنون عملکرد خوبی داشتند.

وی در خصوص تعطیلی مسابقات لیگ در هفته هفدهم گفت: ما آماده بازی بودیم اما اعلام کردند بازی‌ها لغو شده است، طبیعتا وقفه در لیگ موجب می‌شود تا تیم‌ها از شرایط مسابقات دور شوند و این موضوع از جذابیت لیگ کم می‌کند.

سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری افزود: برای اینکه از شرایط مسابقات دور نمانیم، سعی می‌کنیم با انجام بازی‌های دوستانه آمادگی بازیکنانمان را حفظ کنیم.

وی که از عملکرد تیمش در ۱۶ بازی گذشته راضی بود گفت: تاکنون بازی‌های خوبی به نمایش گذاشتیم و با وجود اینکه در ترکیب تیممان از بازیکنان جوان بهره می‌بریم، در کارهای تاکتیکی و ترکیبی موفق نشان دادیم.

مراقی افزود: از ۱۶ بازی گذشته خود هفت برد، سه تساوی و ۶ باخت کسب کردیم و اکنون با ۲۴ امتیاز در مکان هشتم رده‌بندی قرار داریم. شرایط ما هفته به هفته بهتر می‌شود و سعی می‌کنیم از بازی‌های خانگی امتیازات لازم را کسب کنیم.

وی ادامه داد: لیگ امسال نسبت به سال‌های گذشته از کیفیت بهتری برخوردار است و بسیاری از بازیکنان مطرح کشور در سایر تیم‌ها پخش شده‌اند و این موضوع به زیبایی مسابقات کمک شایانی می‌کند.

سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری با بیان اینکه در این فصل اولویتمان استفاده از بازیکنان بومی استان بود گفت: با برنامه‌ریزی که انجام دادیم مبنای کار خود را استفاده از بازیکنان جوان استان قرار دادیم تا در سال های آینده بازیکنان طراز اول بیشتری داشته باشیم.

وی افزود: خوشبختانه بازیکنان مصدوم ما اکنون شرایط خوبی دارند و به تمرینات اضافه شدند که از این بابت خوشحال هستیم، سعی می‌کنیم با تمرینات بیشتر آمادگی خود را حفظ کنیم و جز هشت تیم صعودکننده به مرحله پلی آف باشیم.

افزودن دیدگاه