نسترن مقیمی: تمامی باشگاه‌ها موافق با انجام قرعه‌کشی مجدد بودند

0
129

نسترن مقیمی ملی پوش نامی مو درباره لیگ گفت: خوشبختانه نیم فصل پویایی را پشت سر گذاشتیم و در حال حاضر تیم‌های اول تا هشتم جدول مدعی صعود به مرحله پلی آف رقابت‌ها هستند.

وی افزود: تیم ما در هفته‌های اول این فصل هماهنگی‌های لازم را نداشت و امتیاز بازی‌ها را واگذار کرد، اما رفته رفته وضعیت ما بهتر شد و همین طور در نیم فصل بعدی به کارمان ادامه خواهیم داد.

مقیمی تصریح کرد: قرعه‌کشی مجدد به نفع لیگ و تیم ملی شده و ما نباید به حاشیه برویم، سازمان لیگ از تمامی تیم‌ها در این رابطه نظر خواست و تمامی باشگاه‌ها موافق با انجام قرعه‌کشی مجدد بود. این اتفاق با رضایت و استقبال همگان صورت گرفته است.

وی بیان کرد: تیم‌ها در نیم فصل اول شناخت خوبی نسبت به یکدیگر پیدا کردند و آنالیز خوبی برای نیم فصل دوم در اختیار دارند، با توجه به اینکه نقل و انتقالات چندانی در لیگ فوتبال بانوان صورت نمی‌گیرد، تیم‌ها در نیم فصل دوم از نظر کیفی پیشرفت بیشتری می‌کنند.

ملی پوش فوتسال گفت: باشگاه نامی نو مبلغی از قرارداد‌های ما را با توجه به قول‌هایی که داده بود، پرداخت کرده است، اما متاسفانه هنوز یک سری تیم‌ها در لیگ مشکلات سخت مالی دارند، دلم برای بازیکنان این تیم‌ها می‌سوزد، چون با شرایط سختی مسابقات را سپری می‌کنند و گاهی حتی برای یک مسابقه راه دور نمی‌توانند با هواپیما سفر کنند.

مقیمی تصریح کرد: این یک اتفاق بد در فوتسال بانوان بوده که تیمی بدون حامی مالی بماند و مجبور به انصراف از ادامه مسابقات شود، اما جدای این اتفاقات ناپسند لیگ، حضور بازیکنان جوان و بومی در تیم‌های مختلف تاثیر مثبتی در رقابت‌ها به جا گذاشته است و امیدوارم این جوانان در آینده به تیم ملی کشورمان کمک شایانی کنند.

افزودن دیدگاه