سرمربی تیم فوتسال دختران مس کرمان: جایگاه تیم را در جدول بهبود می‌دهیم

0
146

سرمربی تیم فوتسال دختران مس کرمان گفت: تلاش می‌کنیم جایگاهمان را در جدول بهبود دهیم تا خود را به تیم‌های بالانشین نزدیکتر کنیم اگرچه کار سختی است.

سعیده ایرانمش جمعه پس از باخت تیمش برابر ملی حفاری اظهار داشت: امروز شاهد بازی خوب و باکیفیتی از بازیکنانم مقابل تیم حفاری بودم اگرچه نتوانستیم امتیازی از این دیدار کسب کنیم. با این باخت ناامید نمی شویم و به آینده امیدوار هستیم.

وی با بیان اینکه بازیکنانم بسیار پرتلاش بازی کردند و از آنها راضی هستم گفت: حریف از بازیکنان باتجربه و خوبی بهره می برد که سال ها در کنار هم بوده و هماهنگ هستند در حالی که بسیاری از بازیکنان ما جوان و کم تجربه هستند.

سرمربی تیم دختران مس کرمان با اشاره به این که ۶ بازیکن تیمش برای اولین بار در لیگ برتر به میدان می روند گفت: در نیمه نخست بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و حتی می توانستیم گلهای دوم و سوم را به ثمر برسانیم همچنین در ادامه چند موقعیت گلزنی داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم و در نهایت بازی را واگذار کردیم.

وی افزود: تیم ملی حفاری از بازیکنان ملی پوش زیادی بهره می برد و اشتباه کردن مقابل چنین حریفانی حکم مرگ را دارد. تیم ما نقاط ضعفی دارد که تلاش می کنیم آنها را برطرف کنیم و از بازی های خانگی امتیاز لازم را کسب کنیم.

ایرانمش با اشاره به اینکه هفته آینده بازی بسیار سختی مقابل سایپا داریم گفت: این تیم از بازیکنان باتجربه و ملی پوش خوبی بهره می برد و یکی از مدعیان قهرمانی است. ما تاکنون خوب کار کردیم و سعی می کنیم در ادامه روند رو به رشدمان را طی کنیم.در نیم فصل دوم سعی می کنیم تیم را تقویت کنیم تا جز چهار تیم صدرنشین جدول باشیم.

وی افزود: در نیم فصل دوم شرایط تیم ها متفاوت خواهد شد و بی شک همه به دنبال کسب امتیاز هستند لذا باید هوشیار باشیم و از فرصت های خود نهایت استفاده را ببریم. ما تیم کاملا بومی و جوانی داریم و در آینده حرف های بسیاری برای گفتن داریم.

سرمربی تیم فوتسال دختران مس کرمان با بیان اینکه تیم حفاری نسبت به گذشته ضعیف تر شده است گفت: بسیاری از بازیکنان این تیم همچون دیگر تیم های مدعی لیگ مسن هستند و بی شک این تیم ها چند سال دیگر باید به فکر بازیکن جایگزین باشند.

دیدار تیم های ملی حفاری و دختران مس کرمان با برتری چهار بر ۲ ملی حفاری به پایان رسید. نماینده خوزستان در حال حاضر در مکان سوم رده بندی قرار دارد.

افزودن دیدگاه