سرمربی تیم صنعت فجر شیراز: بازی خوبی مقابل صدرنشین انجام دادیم

0
143

سرمربی تیم فوتسال صنعت فجر شیراز اعلام کرد: با وجود اینکه چند بازیکن خود را به دلیل مصدومیت به همراه نداشتیم اما بازی خوبی مقابل تیم مس رفسنجان صدرنشین مسابقات انجام دادیم.

محبوبه رضوی عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان داشت: ۲ گل زود هنگام منجر بهم ریختگی بازیکنان ما شد با این حال فرصت های خوبی را برای گلزنی داشتیم که از دست رفت.

وی ادامه داد: نیمه دوم کاملا بر بازی سوار شدیم و توانستیم یکی از گل های خورده را جبران کنیم و سه فرصت تک به تک را از هم از دست دادیم و حقمان باخت نبود.

سرمربی تیم صنعت فجر اضافه کرد: به علت دیر بسته شدن تیم در آغاز فصل فرصت بدنسازی نداشتیم به همین دلیل بازیکنان ما آمادگی حضور در بازی ها را پیدا نکردند.

رضوی افزود: در بازی های گذشته هم خوب ظاهر شدیم اما مشکل تیم ما عدم گلزنی است که برای رفع این مشکل در تمرینات روی آن کار می کنیم اما در مسابقات کماکان با مشکل گلزنی مواجه هستیم.

سرمربی تیم صنعت فجر افزود : هفدهم آبان در اصفهان بازی آخر خود را در نیم فصل مقابل تیم نامی نو این شهر انجام خواهیم داد و سپس ۲ هفته بازی ها تعطیل خواهد شد.

وی گفت : می کوشیم در تعطیلات نیم فصل روی نقاط ضعف تیم خود که همانا گلزنی است بیشتر کار کنیم تا در دور برگشت با این مشکل مواجه نشویم.

تیم صنعت فجر شیراز جمعه در هفته دوازدهم مسابقات فوتسال برتر بانوان کشور در سالن آیت الله ربانی شیراز با نتیجه ۲ بر یک مغلوب تیم مس رفسنجان صدرنشین مسابقات شد.

با پایان یافتن هفته دوازدهم تیم مس رفسنجان با ۳۰ امتیاز صدر جدول را حفظ کرد، سایپا تهران با ۲۸ امتیاز و ملی حفاری اهواز هم با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر به ترتیب دوم و سوم هستند.

تیم صنعت فجرهم با این شکست همچنان در رده هشتم جدول باقی ماند.

در رقابت های فوتسال برتر بانوان ۱۲ تیم شرکت دارند و به صورت رفت و برگشت با هم بازی می کنند .

افزودن دیدگاه