افضل:برای گل زدن عجله کردیم و گل خوردیم

0
239

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون گفت: با توجه به اینکه تعداد نفراتمان کم بود، بچه‌ها خسته شدند و در نیمه دوم کارایی لازم را نداشتند. از سوی دیگر برای گل زدن عجله می‌کردیم به همین دلیل متأسفانه روی ۳ اتفاق بد گل خوردیم.
تیم فوتسال مس سونگون ورزقان در چارچوب دیدارهای هفته چهاردهم لیگ برتر کشور در دیداری خانگی با نتیجه ۶ بر ۳ مقابل اهورای بهبهان به پیروزی رسید. علی افضل سرمربی تیم پیروز این دیدار با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جا دارد از تماشاگرانی که علی‌رغم هم‌زمانی دیدار ماشین‌سازی و پرسپولیس در سالن شهید پورشریفی حضور یافته و از ما حمایت کردند تشکر کنم.

وی افزود: بازی امروز دون یمه متفاوت داشت. در نیمه اول بازیکنانمان خیلی خوب ظاهر شدند و کارهایی که خواسته بودیم را انجام دادند. با توجه به اینکه تعداد نفراتمان کم بود، بچه‌ها خسته شدند و در نیمه دوم کارایی لازم را نداشتند. از سوی دیگر برای گل زدن عجله می‌کردیم به همین دلیل متأسفانه روی ۳ اتفاق بد نیز گل خوردیم.

سرمربی مس سونگون ادامه داد: ما این اتفاقات بد را به فال نیک می‌گیریم و روی مشکلاتمان کار می‌کنیم تا در بازی‌های آینده و پلی‌آف به مشکل برنخوریم.

افضل در رابطه با اینکه علی‌رغم برتری تیمش اعتراضاتی نسبت به عملکرد بازیکنانش داشت، گفت: در نیمه دوم خیلی بد کار کردیم. تیم حریف جلو نمی‌آمد و منتظر بود تا ما فضای لازم را به آن‌ها بدهیم. از سوی دیگر ما امروز ۴ بازیکن مصدوم و محروم داشتیم و همین موضوع موجب خستگی بازیکنان شد. شاید بچه‌ها نیز بازی را جدی نگرفتند. برخی ایرادات هم وجود داشت که نکات لازم را به بازیکنان منتقل کردیم.

    

افزودن دیدگاه