نسیمه غلامی: پارس آرا فقط دفاع می‌کرد و این کمی کار را برای ما سخت کرده بود

0
141

بازیکن تیم بانوان هیات فوتبال بانوان خراسان رضوی گفت: پارس‌آرا فقط دفاع می‌کرد و همین موضوع کار را برای ما سخت کرده‌بود.

نسیمه غلامی در خصوص پیروزی تیمش در برابر پارس آرا شیراز در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان بیان کرد: بعد از یک هفته استراحت به مصاف ستارگان دشت ورامین رفتیم که این تیم به میدان نیامد، به همین خاطر سه هفته بازی نداشتیم. بازی کردن بعد از این بازه زمانی نسبتا طولانی کمی سخت بود اما خوشبختانه به پیروزی رسیدیم. بازی خوبی بود، اما پارس آرا فقط دفاع می‌کرد و این کمی کار را برای ما سخت کرده بود. هرچند سه امتیاز بازی را به دست آوردیم اما می‌توانستیم با دقت بیشتر از موقعیت‌های گلی که داشتیم استفاده کنیم و گل بیشتری به ثمر برسانیم.

وی عنوان کرد: شرایط بسیار خوب است و آسیب‌دیده‌ای در تیم نداریم. برای هر بازی برنامه‌ریزی خاصی داریم و تمام تلاش خود را برای رسیدن به قهرمانی می‌کنیم‌.

غلامی در خصوص میزان دریافتی بازیکنان در فصل جاری اظهار کرد: ۲۵ از درصد قراردادهای خود را پیش از شروع فصل دریافت کردیم و ۳۰ درصد دیگر را در نیم فصل دریافت می‌کنیم. باشگاه به تمام تعهداتی که داشته خوشبختانه تاکنون عمل کرده‌است.

افزودن دیدگاه