یاری:چهار شنبه برنامه ها و کادر فنی را مشخص میکنم

0
177

شهناز یاری اظهار داشت: چهارشنبه هفته جاری برنامه‌هایم را به کمیته فنی خواهم داد و هم برنامه اردویی و هم وضعیت کادر فنی را مشخص می‌کنیم تا با قدرت استارت تمرینات را بزنیم.

وی که دیدار دو تیم سایپا و رهیاب گستر تهران در هفته نهم لیگ برتر فوتسال را از نزدیک تماشا کرد، افزود: با دو هدف دربی تهران را تماشا کردم؛ اینکه مربیان جوانی که در کلاس مربیگری‌ام حاضر شده‌اند، دو تیم را آنالیز کرده و نکات مربیگری را آموزش دهیم، اما هدف اصلی من این است که بازی‌های لیگ و بازیکنان و وضعیت ملی‌پوشان را زیرنظر بگیرم و اگر لازم باشد، به شهرستان هم می‌روم.

سرمربی تیم ملی فوتسال خاطرنشان کرد: امسال سه تیم تهرانی داریم که می‌توانم بازی‌ها را در تهران ببینم و اگر لازم باشد به شهرستان می‌روم تا وضعیت‌شان را بررسی کنم و بهترین‌ها برای شرکت در اردوهای تیم ملی انتخاب شوند.

یاری درباره دربی تهران گفت: مسابقه دربی خیلی خوب بود، فقط کمی اواخر مسابقه به خشونت کشیده شد و بازی برخورد فیزیکی داشت و من نگران سلامت بازیکنان دو تیم بودم. امیدوارم این یکی دو بازیکنی که آسیب دیدند، مشکل خاصی نداشته باشند و قطعاً پیگیر سلامتی‌شان هستم.

وی درباره مشکل آمادگی جسمانی بازیکنان فوتسال گفت: این مشکل همه بازیکنان را در برنمی‌گرفت، اما بازیکنانی بودند که از نظر آمادگی جسمانی به نظر خوب نبودند که البته چون مدت طولانی در زمین بودند، به هر حال بد نبودند و من هر مشکلی که وجود داشته باشد را با برنامه‌ریزی حل خواهم کرد.

افزودن دیدگاه