حسن‌زاده: شرایط تغییر نکرده و ما حمایت نمی‌شویم

0
150

چند روزی است که تمرینات تیم ملی فوتسال ایران برای حضور در رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا آغاز شده است. در همین رابطه علی اصغرحسن زاده اظهار داشت: شرایط خوبی داریم. بازیکنانی که دعوت شده‌اند هم جوان هستند و هم باتجربه و تلفیق خوبی به وجود آمده است. خود را برای حضور در رقابت‌های مقدماتی جام ملتهای آسیا مهیا می‌کنیم. مسابقاتی که در ارومیه به انجام می‌رسد. خدا را شکر فعلا تمرینات به صورت منظم در حال انجام شدن است. قرار است دیدارهای تدارکاتی هم داشته باشیم و هر چه این مسابقات بیشتر باشد به نفع تیم ما خواهد بود.

وی در ادامه افزود:‌ امسال سال سخت و حساسی برای فوتسال ایران است. بعد از رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌ها، باید در دور نهایی این جام شرکت کنیم که انتخابی جام جهانی به حساب می‌آید و متعاقب آن رقابت‌های جام جهانی هم از راه می‌رسد که باید به دنبال یک جایگاه فوق العاده دیگر باشیم.

بازیکن باتجربه تیم ملی فوتسال ایران همچنین بیان داشت: سال گذشته که مسابقات رسمی برگزار نشد همه بازیکنان جوان که در لیگ درخشش قابل توجهی داشتند توانستند به اردوهای تیم ملی بزرگسالان راه پیدا کنند. آنها غربال شدند و حالا به چیزی رسیدیم که الان در اردو می‌بینید. امیدوارم آنها بتوانند به فوتسال ایران کمک کنند چرا که ما برای آینده‌ای بهتر نیاز به نسل جوان داریم.

وی درباره میزان حمایت از تیم ملی فوتسال خاطرنشان کرد: متاسفانه شرایط تغییر نکرده است. همیشه همین صحبت‌ها راجع به فوتسال بوده اما متاسفانه توجه خاصی نمی‌شود. امیدوارم که مسئولان در سال مهمی که در پیش داریم بیشتر به این تیم بپردازند تا بتوانیم برای کشورمان افتخار آفرینی کنیم.

حسن زاده در پایان درباره آینده باشگاهی خود گفت: قرارداد من با تیم شنزن چین به پایان رسیده و الان چند پیشنهاد داخلی و خارجی به دستم رسیده که دارم بر روی آن‌ها فکر می‌کنم و امیدوارم که بتوانم با مشورت‌هایی که انجام می‌دهم بهترین تصمیم را بگیرم. سه تیم از لیگ برتر ایران هم هستند که با من صحبت‌هایی را انجام داده‌اند، اما همان‌طور که گفتم فعلاً مشغول بررسی پیشنهادها هستم و امیدوارم که بتوانم زودتر تیم جدیدم را انتخاب کنم.

افزودن دیدگاه