از کرمانشاه به قم ،دوباره کرمانشاه ؛بعثت مهمان جدید لیگ دسته اول

0
298

پس از آنکه در ماه‌های گذشته شرکت پتروشیمی پلیمر کرمانشاه از تیمداری در لیگ دسته اول فوتسال کشور انصراف داد و امتیاز تیم این شرکت به هیات فوتبال استان واگذار شد، اکنون این تیم به باشگاه بعثت کرمانشاه منتقل شده تا بازیکنان آن در ادامه مسابقات لیگ با لباس بعثت به میدان بروند.

افشین حسنی مدیرعامل باشگاه بعثت کرمانشاه در این باره اظهار کرد: طی توافقی که اخیرا با مدیرکل ورزش و جوانان و هیات فوتبال استان داشتیم، قرار بر این شد تا برای کمک به ادامه حضور تیم سابق پلیمر در لیگ دسته اول، این تیم را به باشگاه بعثت منتقل کنیم.

وی افزود: این تیم در هفته اول لیگ با عنوان تیم هیات فوتبال کرمانشاه به میدان رفت، اما از آنجایی که هیات فوتبال استان قصد تیمداری ندارد، تصمیم برآن شد تا از این پس با عنوان تیم فوتسال بعثت در مسابقات لیگ فوتسال حضور پیدا کند.

مدیرعامل باشگاه بعثت کرمانشاه به استراحت این تیم در هفته دوم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال اشاره کرد وگفت: در دومین بازی در رقابت‌های لیگ دسته اول که پنجشنبه این هفته برابر تیم اسپیناس زنجان خواهد بود، بازیکنان تیم با لباس بعثت بازی می‌کنند.

وی در ادامه باتاکید براینکه قصدی برای تغییر در کادر فنی و بازیکنان تیم ندارد، گفت: این تیم بازیکنان و کادر فنی قدرتمندی دارد که می‌توانند به لیگ برتر صعود کنند، برای همین تمامی حمایت‌های لازم را از آنها خواهیم داشت تا سال آینده شاهد حضورشان در لیگ برتر فوتسال کشور باشیم.

تیم سابق پلیمر کرمانشاه در هفته اول رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال کرمانشاه با نتیجه پرگل ۷ بر یک از سد تیم پارسیان شهر قدس عبور کرد.

افزودن دیدگاه