قلی زاده:تساوی خوبی کسب کردیم/داور بازی را کنترل کرد

0
154

رسول قلی زاده مالک و مدیرعامل تیم فوتسال سوهان محمد سیما قم درباره بازی معوقه هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال در برابر تیم مس سونگون که روز گذشته با تساوی به پایان رسید اظهار داشت: به نظرم هر ۲ تیم دیروز بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند. ما با تیمی بازی کردیم که سطح اول فوتسال ایران را بر عهده دارد و باز‌ی کردن با این تیم بسیار سخت است، اما خوشبختانه ما توانستیم با یک بازی زیبا و تماشایی تساوی با ارزشی را در برابر این تیم کسب کنیم.

او همچنین درباره عملکرد کادر فنی و بازیکنان این تیم در بازی با مس سونگون گفت: من از عملکرد کادر فنی و بازیکنان رضایت کاملی را دارم. بازیکنان ما دیروز بسیار خوب کار کردند و با تمام تلاش و نیرویی که داشتند موفق شدند یک تساوی شیرینی را از تبریز به قم بیاورند.

قلی زاده مالک و مدیرعامل تیم سوهان محمد سیما قم درباره تغییر داور بازی و همچنین عملکرد او بیان کرد: دیروز کمیته داوران به یک باره تصمیم گرفت که داور این بازی را تغییر دهد و به خاطر همین موضوع من بسیار متعجب شدم، اما ما دیروز از عملکرد عرض پیما داور این بازی رضایت کافی داشتیم و به نظر من او موفق شد بازی را به خوبی کنترل کند و توانست در این دیدار عملکرد فوق العاده‌ای داشته باشد بدون آن که این بازی به چالش و تشنج کشیده شود و او موفق شد بازی را به خوبی هدایت کند.

مدیرعامل تیم سوهان محمد سیما قم همچنین درباره تقویت این تیم در نیم فصل دوم هم گفت: به دنبال فراهم کردن شرایط مالی مناسب هستیم تا بتوانیم چند بازیکن را برای نیم فصل دوم به خدمت بگیریم.

او افزود: تا الان با سه بازیکن صحبت‌هایی را انجام داده ایم و همان طور که گفتم اگر بتوانیم شرایط مالی را حل کنیم این بازیکنان جذب تیم خواهند شد، زیرا توافق اولیه با آن‌ها صورت گرفته است و فقط بر سر مسائل مالی هنوز به توافق نرسیدیم که آن هم به امید خدا به زودی حل خواهد شد.

افزودن دیدگاه