اول هماهنگی و سپس نتیجه مهم است

0
197

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران پس از کسب نخستین پیروزی در تورنمنت کاسپین گفت: هدفمان از حضور در این بازیها ایجاد هماهنگی بین بازیکنان و پس از آن کسب نتیجه است.

محمد ناظم‌الشریعه در ابتدا گفت: بازی اول هر تورنمنت همیشه بازی سختی است. به خصوص که تیم ما به دلیل انجام فقط یک نوبت تمرینی در آستاراخان با حضور همه بازیکنان، به طور کامل به هماهنگی نرسیده است. اما خوشحالم که فهم تاکتیکی بازیکنان روز به روز بهتر می شود. امروز هم باوجود اینکه اوایل بازی شرایط سخت بود و یک گل عقب افتادیم، اما شرایط بازیکنان با گذشت زمان بهتر شد و در همان وقت نخست با ۲گل جبران کردیم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم مسابقه سعی کردیم این بازی را اداره کنیم، چراکه بازیهای سختی در پیش داریم و نکته مهمی که وجود داشت، اینکه سیستم پاور پلی تیم قزاقستان که اجرای دقیق آن از سوی این تیم معروف است را به نوعی از کار انداختیم. امیدوارم در بازیهای بعد هم شرایط طوری پیش برود که علاوه بر هماهنگ‌سازی بازیکنان، نتایج خوب را هم به عنوان الویت دوم کسب کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران با اشاره به اینکه این پیروزی بعنوان هدیه ای برای روز تولدش است، تاکید کرد: البته من هم این پیروزی را به پرهیزکار رییس کمیته فوتسال تقدیم می‌کنم که زحمات زیادی برای تیم ما می‌کشد. امیدوارم این موفقیت‌ها ادامه دار باشد و همیشه مردم ایران را شاد کنیم.

    

افزودن دیدگاه