صحبت های ارش جابری پس از قرعه کشی لیگ دسته اول

0
572

سرپرست سازمان لیگ فوتسال فدراسیون فوتبال روز یکشنبه در آیین قرعه‌کشی مسابقات لیگ دسته یک فوتسال کشور در محل اتاق بازرگانی کرمان گفت: شرایطی پیش آمده که تیم های هم‌استانی در یک گروه قرار نگیرند.

آرش جابری افزود: سرگروه مسابقات ۲ تیم صعود کننده از لیگ برتر فوتسال شهرداری ساوه و فوتسال پارسیان شهر قدس هستند و تیم های بعدی بر اساس سیدبندی تعریف شدند.

وی اظهار داشت: باشگاه‌ها می‌توانند تا ساعت ۲ روز ۲۸ شهریورماه با حضور در سازمان لیگ فوتسال فدراسیون فوتبال تکمیل مدارک کنند و پس از ثبت نام نهایی برنامه کامل به هیات های استانی ارسال می‌شود.

سرپرست سازمان لیگ فوتسال فدراسیون فوتبال بیان کرد: تلاش این سازمان و هیات رئیسه آن اجرای صحیح قوانین و مقررات خواهد بود و فعالیت این سازمان در راستای پاسخگویی به باشگاه‌ها است.

وی از میزبانی شایسته هیات فوتبال استان کرمان و باشگاه گهرزمین برای قرعه کشی لیگ دسته یک فوتسال کشور تقدیر کرد و گفت: با همیاری و مساعدت هیات‌های فوتبال استان‌ها مسابقات را به نحو احسن برگزار می کنیم.
این آیین امروز یکشنبه با حضور ریاست و اعضای هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال فدراسیون فوتبال، رئیس هیات فوتبال استان کرمان، نماینده مردم کرمان و راور و سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کرمان و جمعی از مسئولان و اهالی ورزش و باشگاه ها در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی این استان کرمان برگزار شد.

محمدرضا امام علی نژاد رئیس هیات فوتبال فهرج به عنوان خیر فوتبالی برای احداث ساختمان این هیات، ریاست هیات فوتبال شهرستان های انار، جیرفت و سیرجان به علت بهترین عملکرد در فوتسال و خانواده شهید بادپا و شرکت گهرزمین به علت حمایت های فوتبالی تقدیر شدند.

لوگوی لیگ دسته یک فوتسال کشور نیز در این آیین رونمایی شد و این لوگو توسط مردم کرمان تهیه و تدارک دیده شده است.

افزودن دیدگاه