شریف:با صدرنشینی مغرور و با از دست دادن آن بی انگیزه نمیشویم

0
75
فاطمه شریف

سرمربی تیم فوتسال هیئت فوتبال خراسان رضوی در آستانه بازی حساس هفته پنجم لیگ برتر فوتسال گفت: رده بندی جدول مسابقات جایگاه واقعی تیم‌ها را نشان نمی‌دهد.

بفاطمه شریف در آستانه دیدار حساس شاگردانش برابر تیم مس رفسنجان گفت: تیم مس رفسنجان به دلیل تفاضل گل بهتر در رده دوم جدول رده بندی مسابقات است و فکر می‌کنم یکی از شانس‌های مسلم قهرمانی لیگ برتر است. این تیم کمترین تغییرات را داشته و بازیکنان خوبی را نیز جذب کرده است.
وی افزود: نتایجی که مس رفسنجان در هفته‌های گذشته لیگ برتر کسب کرده است نشان می‌دهد بازی حساسی برابر این تیم داریم. از ابتدای قرعه کشی لیگ برتر مسابقات با پنج تیم مدعی رقابت داشتیم که بعد از مس رفسنجان نیز باید مقابل نامی نو اصفهان قرار گیریم. برنده مسابقه حساس تیم ما با مس رفسنجان نیز فاصله اش در رده دوم جدول را تا چند هفته حفظ می‌کند.
نایب رئیس بانوان هیئت فوتبال خراسان رضوی در پاسخ به این سوال که چرا صدر جدول را تا رده دوم و سپس رده سوم از دست دادند، گفت: رده‌ها در جدول مسابقات جایگاه واقعی تیم‌ها را مشخص نمی‌کنند و نمی‌توانیم پس از قرار گرفتن در صدر جدول مغرور شویم و با از دست دادن صدر جدول انگیزه‌مان را از دست دهیم، چون باید با تمام توان تلاش کنیم و هنوز تا پایان مسابقات خیلی فاصله داریم باید ۲۸ مسابقه دیگر انجام دهیم. هنوز راه طولانی داریم. پیش از مسابقه برابر سایپا موفقیت‌های خوبی داشتیم، اما نتوانستیم برنده بازی شویم و به همین دلیل صدر جدول را از دست دادیم. امیدوارم در مسابقه برابر مس رفسنجان مشکلی پیش نیاید.

افزودن دیدگاه