لک:نتایج سینوسی را قبول ندارم/آذرخش با این بازیکنان چرا پایین جدول است؟

0
169

رضا لک پس از برتری ۴ بر ۲ شهروند ساری برابر آذرخش بندرعباس گفت: آذرخش بندرعباس برخلاف جایگاهی که در جدول دارد، واقعاً یکی از پرمهره ترین تیم های لیگ امسال است. من قبل از بازی به بازیکنانم گفتم دلیل اینکه چرا آذرخش با این نفرات خوب در انتهای جدول قرار دارد را نمی دانم اما با مهره هایی که دارد هر نوعی که بخواهند می توانند فوتسال بازی کنند، بازیکنانش قابلیت اجرای تاکتیک ها را دارند و براین اساس پیش بینی بازی سختی را با این حریف می کردیم.

وی با بیان اینکه مقابل آذرخش دو بار عقب افتادیم، گفت: خوشحالم شهروند به میزانی از بلوغ تاکتیکی رسیده که می تواند بازی را برگرداند و البته با توجه به موقعیت های فراوانی که از دست دادیم معتقدم باید با اختلاف بیشتری مقابل آذرخش پیروز می شدیم.

سرمربی شهروند ساری در واکنش به اظهار نظری مبنی بر اینکه نتایج این تیم روند سینوسی به خود گرفته اظهار داشت: من این نظر را قبول ندارم چرا که در هفته های اخیر فقط مقابل اهورا در بهبهان نتیجه قابل قبولی نگرفتیم که در آن بازی هم به گواه فیلم مسابقه، بسیار بهتر از حریف بودیم و روی چند اشتباه فردی گل های بدی دریافت کردیم و نهایتاً نتیجه را واگذار کردیم. باز هم تأکید می کنم به درجه ای از بلوغ تاکتیکی رسیده ایم که در زمین حریفان هم حرف های زیادی برای گفتن داریم.

لک در خصوص شایعاتی که در خصوص پیشنهاد باشگاه مس سونگون به وی برای قبول هدایت این تیم در روزهای اخیر در رسانه ها مطرح شده، گفت: آقای افضل بعنوان سرمربی این تیم انتخاب شده و من برای ایشان آرزوی موفقیت می کنم اما حتی یک درصد هم به جدایی از شهروند فکر نکرده ام چرا که به هواداران خونگرم این تیم قول داده ام تا انتهای این فصل در شهروند بمانم و تمام تلاشم را برای کسب بهترین نتیجه به کار بگیرم. این را در جلسه ای که با آقای نجاریان داشته ام نیز گفته ام.

سرمربی شهروند ساری تصریح کرد: با وجود مشکلاتی که وجود دارد اما من در ساری با مجموعه عوامل باشگاه، بازیکنان و هواداران ساروی راحت هستم و تا زمانی که مرا بخواهند قصد ترک شهروند را ندارم.

وی در پایان گفت: به شدت منتظر فرا رسیدن نیم فصل هستیم تا با تقویت تیم از لحاظ بازیکن بتوانیم با تدارک مناسبی در نیم فصل دوم حاضر شویم و به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنیم.

افزودن دیدگاه