قائم مقام هایپر شهر : عملکرد داوری مایه دلسردی ما شده است / عدم تیمداری و کناره گیری از مسابقات لیگ به نفع ما خواهد بود

0
206

رحمان ولی بحرینی قائم مقام باشگاه هایپر شهر شاهین شهر در گفت‌وگو با اخباری فوری فوتسال، پیرامون حواشی ایجاد شده در دیدار تیم خود مقابل آذرخش بندرعباس اظهار داشت: ابتدا به تیم آذرخش خسته نباشید عرض میکنم، بازی روز گذشته از لحاظ سطح فنی از کیفیت خوبی برخوردار بود اما متاسفانه حواشی ایجاد سبب شد که نبض بازی به‌خصوص در دقایق پایانی نیمه دوم بر هم بریزد.
بحرینی افزود: با تمام احترامی که برای جامعه زحمت‌کش داوری قائل هستیم باید بگوییم، داوری روز گذشته نه تنها مطلوب نبود بلکه به صورت اشکار و واضح بر روی نتیجه بازی نیز تاثیر گذاشت، این اولین باری نبود که تیم ما از داوری ضرر کرد ولیکن روز گذشته در صحنه‌ی عجیب و قضاوتی عجیب‌تر سه امتیاز این دیدار از دست ما رفت.
وی ادامه داد: تمام حاضرین در سالن معتقد بودند که گل آذرخش مردود بوده است و از دورترین مکان هم براحتی قابل رویت بود، شخصا بلافاصله پس از اتمام بازی چندین مرتبه صحنه‌ی اوت آذرخش را دیدم و با درخواستی که از نماینده و ناظر فدراسیون داشتیم آنان هم به صورت ویژه و با تجهیزات تخصصی صحنه را ملاحظه کردند همگان قطع به یقین اعلام کردند گل مردود بوده است.
بحرینی با بیان اینکه نتیجه بازی دیگر تغییر نخواهد کرد افزود: مجموعه هایپر شهر یک مجموعه تمام خصوصی است که با توجه به شرایط اقتصادی حاکم در جامعه برای تیم‌داری با چالش های فراوانی روبرو است، ما زمانی که میبینم با وجود هزینه‌های که انجام میدهیم در چند دقیقه تمام تلاش‌هایمان نقش بر آب می‌شود و نتیجه بازی به شکل غیر فنی و توسط دیگران رقم میخورد قطعا دلسرد خواهیم شد و در اهواز هم که بطری آب پرتاب شده به توپ نتیجه را عوض کرد جریمه و محرومیت دردی دوا نمی کند.
وی تصریح کرد: در تمام این نه هفته سعی کرده‌ایم که از ایجاد حواشی جلوگیری کنیم اما اکنون باید اعلام کنیم که واقعا از عملکرد داوران ناراضی هستیم و اینکه نگاهشان نگاه بالا به پایین است را نمی پذیریم و با توجه به هزینه‌های که انجام می‌شود اگر تیم‌داری نکنیم به نفع ما خواهد بود.
ولی بحرینی اعلام نمود که بلافاصله بعد بازی شخص مدیرعامل باشگاه جناب آقای حسن زاده و اعضای هیات مدیره درخواست تشکیل جلسه فوق العاده هیات مدیره را داده و با توجه به تماس های مکرر در خصوص داوری و رفتار و آرای کمیته انضباطی اخذ هر تصمیمی ممکن خواهد بود

افزودن دیدگاه