سپهر محمدی:با بی غم اختلافی نداشتم

0
117

سپهر محمدی در جمع خبرنگاران درباره دیدار با شهروند ساری در هفته هشتم لیگ برتر فوتسال که بازی خداحافظی او نیز بود اظهار داشت: تمام دوران فوتسال خود را در اصفهان حضور داشتم و هر چه افتخار کسب کردم با تیم‌های اصفهانی رقم خورده و این جدایی برای من بسیار سخت است.

وی افزود: اگر در تیم ملی نیز افتخاری به دست آورده‌ام در واقع نماینده مردم اصفهان بودم. این جدایی سخت است اما بعضی وقت‌ها انسان برای پیشرفت باید تغییراتی در خودش به وجود بیاورد. امیدوارم نماینده شایسته‌ای برای مردم اصفهان و ایران باشم.

دروازه‌بان تیم فوتسال گیتی‌پسند درباره بازی با تیم شهروند ساری گفت: به دلیل آسیب‌دیدگی و حادثه‌ای که برایم پیش آمد، تقریباً نیمی از بازی را ندیدم. برای گیتی‌پسند آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم به چیزی که حق این تیم است یعنی عنوان قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کند.

وی درباره وضعیت آسیب‌دیدگی خود ادامه داد: ضربه سنگینی به صورت من خورد و امشب باید MRI بدهم اما فکر می‌کنم به خیر گذشته باشد.

محمدی در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی برا اینکه چرا در این مقطع از فصل از گیتی‌پسند جدا می‌شود، بیان کرد: لیگ‌های اروپایی دیرتر از لیگ فوتسال ایران آغاز می‌شود و پیشنهادی که داشتم یک ماه پیش ارسال شد و مجبور شدم وسط فصل گیتی‌پسند را تنها بگذارم که خیلی برایم سخت است، اما امیدوارم نماینده شایسته‌ای برای مردم ایران باشم.

وی درباره شایعه اختلاف او و سرمربی گیتی‌پسند گفت: چنین موضوعی اصلاً درست نیست و از حمید بی‌غم تشکر می‌کنم که نهایت همکاری را با من داشت و اجازه داد در این زمان از تیم جدا شوم.

دروازه‌بان تیم فوتسال گیتی‌پسند در پاسخ به اینکه با کدام تیم اروپایی به توافق رسیده است، گفت: ۲، ۳ روز دیگر مشخص می‌شود و اجازه بدهید همان زمان تیم جدیدم را اعلام کنم.

افزودن دیدگاه