برد برابر افغانستان دلچسب بود

0
76

حمید شاندیزی، سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران نیز در واکنش به این موضوع که برد روز گذشته مقابل افغانستان دلچسب نبوده، اظهار داشت: عقیده دارم، دلچسب ترین برد ما مقابل افغانستان بود. چون می‌دانستیم که حریف بزرگی داریم و باخت مقابل این تیم می‌توانست مسیر ما برای رسیدن به فینال را سخت‌تر کند.

وی افزود: در گذشته به جای ۱۲ تیم، تیم‌های بیشتری در مسابقات حضور داشتند و یک گروه تیم‌های ضعیف نیز در مسابقات شرکت می‌کردند. به همین دلیل تیم‌ها با شرایط بهتری بازی‌ها را ادامه می‌دادند.

شاندیزی ادامه داد: بازی اول ملاک خوبی برای بررسی تیم‌ها در یک تورنمنت نیست. در بازی دوم هم هدف‌گذاری ما به‌گونه‌ای بود که باید پیروز می‌شدیم و حق اشتباه نداشتیم. اینکه گفتم بازیکنانم به شرایط لازم نرسیده‌اند به دلیل این است که فشارهایی مانند انتظارات موجود و تکرار قهرمانی بازیکنانمان را رها نکرده و با فشار و استرس زیادی بازی می‌کنند. ولی امیدوارم در مرحله بعدی شرایط بهتر شود.

به گزارش تسنیم، تیم‌های ایران و لبنان در آخرین دیدار مرحله یک‌چهارم نهایی و شانزدهمین دیدار از مسابقات فوتسال قهرمانی زیر ۲۰ سال آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ فردا در سالن شهید پورشریفی تبریز به مصاف هم می‌روند.

افزودن دیدگاه