قلیزاده:اختلافاتی در سال گذشته بود که برطرف شده

0
61

رسول قلی زاده مالک و مدیرعامل تیم فوتسال سوهان محمد سیما قم درباره وضعیت قرارداد بازیکنان این تیم قبل از شروع آغاز مسابقات لیگ برتر اظهار کرد: امروز قرارداد ۵ بازیکن خود را تمدید کردیم. ناصر اطمینان، محمد دهقان، سید حسین رضوی، مهدی فتحی و هاشم فرج زاده بازیکنانی بودند که قراردادهایشان را تمدید کردیم.

مالک و مدیرعامل تیم فوتسال سوهان محمد سیما در ادامه درباره مذاکره با برخی دیگر از بازیکنان گفت: روح الله ایثاری، محمد کوهستانی، طا‌ها نعمتیان، حسین سلطانی، سعید قلندر و اسحاق سورغالی کسانی هستند که با آن‌ها صحبت کرده ایم و به احتمال ۹۹ درصد تا پایان هفته با ما قرارداد خواهند بست.

قلی زاده درباره این که آیا بحث مالی در قرارداد بازیکنان مطرح است بیان کرد: خیر بحث مالی نیست یک مقدار اختلاف نظراتی بود که از سال گذشته در تیم حاکم بود و خدا را شکر با برطرف شدن این اختلافات، به امید خدا تا پایان هفته قرارداد بیشتر بازیکنان خود را خواهیم بست.

وی درباره اسحاق سورغالی گفت: اسحاق سورغالی روز گذشته به ایران آمده و قرار است که تا پایان هفته با ایشان جلسه‌ای برگزار کنیم و قرارداد ایشان را هم بندیم./باشگاه خبرنگاران جوان

افزودن دیدگاه