آیا حسین طیبی به بازی امشب مقابل بارسلونا خواهد رسید ؟ مرحله نهایی جام باشگاههای اروپا/ همراه با مصاحبه مربیان قبل از بازیهای امشب !

0
182

اختصاصی اخبار فوری فوتسال

مرحله نهایی جام باشگاههای اروپا ۲۰۱۹ امشب با انجام دوبازی آغاز خواهد شد و در اولین مسابقه تیمهای اینترمویستار اسپانیا (قهرمان دوره قبل)  و اسپرتینگ لیسبون پرتغال به مصاف هم رفته و در دومین بازی غیرت آلماتی قزاقستان مقابل بارسلونا لاسای اسپانیا قرار خواهد گرفت.

قزاقستان با گرفتن بازیکنان برزیلی باکیفیت توانسته فوتسال خود را در سطح اروپا ارتقاء دهد. آنها یک بار دیگر در این مسابقات مقام قهرمانی را به دست آورده اند . حسین طیبی بازیکن ایرانی عضو این باشگاه به احتمال فراوان نمی تواند در بازی امشب تیمش را مقابل بارسلونای اسپانیا همراهی کند. یکی از آرزوهای حسین طیبی دست یافتن به مقام قهرمانی در مسابقات جام باشگاههای اروپاست.

بازیهای فینال جام باشگاههای اروپا در ورزشگاه زیبای آلماتی برگزار میگردد.

مصاحبه مربیان چهار تیم حاضر در مرحله فینال را در زیر بخوانید…

— دیدار تیمهای اسپرتینگ لیسبون پرتغال و اینتر مویستار اسپانیا 

  • نونو دیاس سرمربی تیم اسپرتینگ لیسبون : سه تیم بسیار قوی به مرحله نهایی بازیها به همراه ما راه پیدا کرده اند . بازی ما با تیم اینتر مویستار بسیار سخت است چرا که یک بار دیگر در این مرحله با این تیم روبرو شدیم و از آنها شکست خورده ایم. ما با تمام توان در بازی امشب حاضر میشویم تا شانس خود را برای رسیدن فینال بازیها تغییر دهیم.
  • خسوس ولاسکو مربی تیم اینتر مویستار: ما میدانیم که بازی سختی مقابل اسپرتینگ خواهیم داشت . بارها با این تیم بازی کردیم و از بازیکنان آنها شناخت کافی داریم.متاسفانه این روزها ما در لیگ برتر اسپانیا به خوبی بازی نمیکنیم اما امیدواریم که در این بازیها جبران کنیم. ما به دنبال پیروزی در این بازی هستیم هر چند که برای حریف مان نیز احترام قائلیم.

— دیدار تیمهای بارسلونای اسپانیا و غیرت آلماتی قزاقستان

  • آندریو پلازا سرمربی تیم بارسلونا لاسای اسپانیا: ما نمیخواستیم با رقیب همیشگی خودمان (اینتر مویستار) در مرحله نیمه نهایی بازی کنیم . غیرت آلماتی تیم بسیار قویست , ضمن اینکه آنها از امتیاز میزبانی نیز برخوردار هستند بنابر این کار ما آسان نخواهد بود. ما همه تلاش خود را برای رسیدن به فینال مسابقات انجام خواهیم داد.
  • کاکا سرمربی تیم آلماتی قزاقستان: سه رقیب بسیار قوی وجود دارد و نمیشود عنوان کرد که بازی ساده تر از بقیه وجود دارد . ما خود را برای رویارویی در برابر آنها آماده کرده ایم. این سومین بار است که مقابل بارسلونا بازی میکنیم و امیدواریم یک بازی بسیار خوب همراه با پیروزی برای تیم ما باشد.

ارسلان حسینی – اخبار فوری فوتسال

افزودن دیدگاه