سفالمنش: بالاترین سطح آموزش مربیگری فوتسال دنیا برای اولین بار در شهر آلماتی قزاقستان در حال برگزاریست !

0
186

شهاب سفالمنش که یکی از مدرسین توانمند ایرانی در فوتسال آسیا و همچنین سابقه سرمربیگری تیم ملی لبنان را در کارنامه خود دارد در گفتگویی با اخبار فوری فوتسال در ارتباط با برگزاری دوره پرولایسنس فوتسال توضیحاتی داد که با هم در ادامه میخوانیم:

کلاس آلماتی قزاقستان همزمان با مرحله نهایی مسابقات جام باشگاههای اروپا و بعد از سالها برای اولین بار به طور مشترک بین کنفدراسیون فوتبال آسیا و یوفا انجام می گردد و برای اولین بار کلاس پرولایسنس فوتسال در دنیا با حضور ۱۴ مدرس از آسیا به همراه مدرسین اروپایی برگزار میشود که از ایران من و آقای حسین شمس و شهرزاد مظفر در این دوره حضور داریم. این دوره در سه بخش برگزار میشود که مرحله اول به مدت ۱۰ روز در آلماتی قزاقستان و مرحله دوم آن در لیسبون پرتغال به مدت ده روز برگزار میشود و مرحله نهایی آن در مادرید اسپانیا به مدت ده روز برگزار میشود. این بالاترین سطح برگزاری دوره های مربیگری است
مدرسین این کلاس
خسوس کاندلاس و سزار مندز هستند که دستاوردهای جدید فوتسال را در اختیار مدرسین قرار میدهند.
نماینده اصلی ای اف سی آقای تارقلی زاده به عنوان مدیر کلاس در این دوره حضور دارند .
نکته جالب توجه در این کلاس ارائه طرح چشم انداز فوتسال در ایران بود که بسیار مورد توجه قرار گرفت و تعجب همگان را در پی داشت. همین طور افتخار این را داشتیم که برنامه تلویزیونی ۲۰۲۰ را در این دوره به دنیای فوتسال معرفی کنیم. در واقع وظیفه مابود که این برنامه و دست آوردهای آنرا به گوش همه برسانیم .

وحید سلیمانی – اخبار فوری فوتسال

افزودن دیدگاه