رئیس کمیته فوتسال: کشف استعداد زیربنای پیشرفت است!

0
150

به گزارش اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایرنا محمد حسن انصاریفر گفت : محوراصلی برنامه های ما کشف استعدادها، پرورش آنها و انتقال این بازیکنان به تیم های ملی است تا آماده سازی ملی پوشان با روند رو به رشدی پیش برود.
وی گفت: کمیته فنی توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی برنامه هایی که فدراسیون جهانی برای فدراسیون ها عضو هدف گذاری کرده است به خوبی اجرا می کند. البته در کشور ایران بازیکنان مستعد و قابلی داریم که باید توسط استعدادیاب ها کشف شوند و قطعا این مهم پایه ریز تیم های ملی در این دو رشته و همه رشته های ورزشی است.
رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی در خصوص تیم ملی فوتسال اظهار داشت: کادرفنی این تیم و بازیکنان آنها در سال ۹۸ اردوها و دیدارهای دوستانه خود را در پیش دارند و فدراسیون نیز به مانند گذشته برای موفقیت آنها حمایت های لازم را انجام می دهد.
انصاری فرد درباره اینکه آیا اختلاف سبب دعوت نشدن فرزانه توسلی، نسترن مقیمی و آرزو صادقیان به تیم ملی فوتسال زنان ایران شد یا خیر؟ گفت: اختلافی وجود ندارد بلکه جوانگرایی در دستور کار کادرفنی تیم ملی فوتسال زنان و مردان است و کادرفنی آنها با نظر خود بازیکنان مدنظر را انتخاب می کند.
وی با اشاره به اختلاف سطح کیفی در لیگ باشگاهی فوتسال مردان اظهار داشت: از آنجا که در فوتسال درآمدزایی وجود ندارد و با توجه به وضعیت اقتصادی کشور، اداره تیم ها برای باشگاه ها سخت شده است.
این مسئول ورزشی ادامه داد: بازیکنان فوتسال به دلیل مسائل مالی و به دلیل اینکه اقبال عمومی به این رشته ورزشی کم است، به فوتبال روی می آورند تا هم از نظر مالی وضعیت بهتری داشته باشند و هم اینکه در ورزش کشور دیده شوند.
وی ادامه داد: البته در لیگ فوتسال زنان وضعیت بهتری وجود دارد و فوتبالیست ها کشور استقبال مناسبی داشته اند و امیدوارم بتوانیم به بهترین شکلی روند رو به رشد فوتسال را اجرا کنیم.
به گزارش ایرنا، لیگ فوتسال مردان اسفندماه ۹۷ در حالی با قهرمانی گیتی پسنداصفهان و نایب قهرمانی مس سونگون به پایان رسید که در آغاز این رقابت های نیز این مهم پیشبینی می شد تا اختلاف تیم قهرمان با تیم سوم جدول رده بندی ۲۰ امتیاز شود.

افزودن دیدگاه