آرزو صدقیانی:من مطمئن هستم قضیه ای پشت دعوت نشدن بچه های قدیمی به اردوی تیم ملی هست/ اعلام می کنم که پرداخت نکردن پاداش قهرمانی ما در آسیا و بدقولی های فدراسیون باعث شد من به شخصه تصمیم بگیرم که در اردوها حاضر نباشم!

0
352
حضور در تیم ملی آرزوی هر کسی است اما ببینید یک ورزشکار به چه مرحله ای رسیده که حاضر شود عشقش را کنار بگذارد/من مطمئن هستم قضیه ای پشت دعوت نشدن بچه های قدیمی به اردوی تیم ملی هست.
آرزو صدقیانی زاده دیگر مهره کنار گذاشته شده کادر جدید تیم ملی است که اوم هم پاسخی برای عدم دعوتش ندارد!
ملی پوش با سابقه ایران گفت:”واقعیت این است که ما بابت عدم پرداخت پاداش مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا خیلی ناراحت بودیم، من از یک ماه و نیم پیش دچار آسیب دیدگی بود و نتوانستم در اردوی اول و دوم حاضر شوم. اما دلیل اینکه چند تن از بچه ها به اردوی تیم ملی دعوت نشدند را واقعا نفهمیدم. “
او در ادامه گفت ما از فوتسال درآمدی نداریم:”حضور در اردوهای ملی و تیم ملی برای همه ما باعث افتخار است اما باید این را هم در نظر گرفت که برای ادامه زندگی و مخارج آن پول هم نقش مهمی دارد.
من  شخصا ترجیح می دهم دنبال شغلی بگردم چون واقعا با این شرایط سخت از پس زندگیم بر نمیام، تیم ملی و باشگاه هم که مطالباتمان را پرداخت نکردند.”
صدقیانی زاده در ادامه گفت:
“بعضی از صحبت ها را نمی شود عنوان کرد چون باعث ناراحتی بعضی ها می شود.
هیچ وقت دنبال توهین به شخص خاص یا جایی نبودیم و فقط پیگیر مطالباتمان بودیم تا به مشکلات ما رسیدگی کنند. بچه ها چندین بار تلاش کردند که با آقای تاج جلسه ای را داشته باشند که میسر نشد و به هر شخصی هم در فدراسیون گفتیم جواب درستی به ما داده نشد، اما خب بعد از ۱۴ سال حضور در تیم ملی و زحمت کشیدن برای تیم ملی فوتسال این درست نیست که اسم بعضی از بچه ها در لیست جدید تیم ملی نیست و تمام زحمات این عزیزان را زیر سوال بردند. من به شخصه پس از رد نشدن اسمم برای اردوهای ملی مصمم تر هستم که دنبال زندگی شخصی خودم باشم و به مشکلاتی که دارم رسیدگی کنم. “
او در ادامه گفت:
“من مطمئن هستم قضیه ای پشت دعوت نشدن بچه های قدیمی به اردوی تیم ملی هست وگرنه دلیلی نداشت که ما را دعوت نکردند. حتی من برای اردوهای قبلی به خاطر مصدومیتم، هم خانم بابایی و هم خانم حجازی(سرپرست تیم) را در جریان گذاشتم و اعلام کردم که نمی تونم در اردو حضور داشته باشم. اما خب در نهایت مجدد این را اعلام می کنم که پرداخت نکردن پاداش قهرمانی ما در آسیا و بدقولی های فدراسیون باعث شد من به شخصه تصمیم بگیرم که در اردوها حاضر نباشم و دلیل این ناراحتی هم مشخص است، زندگی ما ورزشکاران هم مانند هر کسی خرج داره و ما شغل دومی در کنار ورزش نداریم و تنها درآمد ما از راه ورزش است، کاش مسئولین به ما بگویند اگر جای ما بودند چکارمی کردند؟!”
در پایان:
“برای مقام قهرمانی آسیا ما یک سال و نیم در اردوهای ملی بودیم و خیلی سختی کشیدیم. حضور در تیم ملی آرزوی هر کسی است اما ببینید یک ورزشکار باید به چه مرحله ای برسد که حاضر شود عشقش را کنار بگذارد.”
منبع: فوت لیدی

افزودن دیدگاه