فوتبال ساحلی از دست رفت، فوتسال را دریابید!

0
130

به گزارش اخبار فوری فوتسال و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما, در روز‌های پایانی سال ۹۷، تیم ملی فوتبال ساحلی از مسابقات جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا (انتخابی جام جهانی) حذف شد، یعنی تیمی که رنک دوم جهان را در اختیار داشت مجوز حضور در جام جهانی پاراگوئه را از دست داد و جام جهانی تیم سوم را در مسابقات خود نمی بیند!
شاگردان اوکتاویو در رقابت‌های آسیایی از سه بازی خود یک برد داشتند و ۲ شکست را متحمل شدند که این نتیجه در انبوه خبر‌های آخر سال گم شد. فدراسیون فوتبال هم که در حال و هوای پسا کی روش بسر می‌برد با بهانه‌ای اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی در برزیل را کنسل کرد و وضعیت ارزی علت لغو این اردو عنوان شد.
تیم ملی فوتسال که عنوان سومی جهان را یدک می‌کشد و از رنکینگ خوبی برخوردار است سال گذشته بازی دوستانه در برزیل را از دست داد و قرار بود تهران میزبان مسابقه دوم این ۲ تیم در فروردین امسال باشد که به نوعی بازی برگشت ایران و برزیل بود، اما برزیلی‌ها که از لغو سفر ایران به کشورشان عصبانی شده بودند، برای تلافی به تهران نیامدند تا این بازی هم لغو شود!
این مورد مشابه می‌تواند زنگ خطری باشد که از زمان حذف تیم ملی فوتبال ساحلی به صدا درآمد و اگر فوتسال هم مثل فوتبال ساحلی در باد سومی جهان و رنکینگش بخوابد چه بسا مسابقات پیش رو یعنی مسابقات جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا را که انتخابی جام جهانی است از دست بدهد!

افزودن دیدگاه