سوهان تلخ ؛ قم دو تکه میشود !

0
263

به گزارش مرجع خبری فوتسال ایران ( اخبار فوری فوتسال) مالک ۵۰ درصد از امتیاز تیم لیگ برتری محمد سیما قم در مصاحبه با خبرنگار ما در مورد مالکیت این تیم گفتگو کرد که در ادامه میخوانیم …

سید امیر حسینی نژاد ( آقایی ) گفت :

امتیاز حال حاضر قم که به نام محمد سیما میشناسیم همان امتیاز لیگ دسته دوم است که چند سال پیش در مالکیت من بود ، حتی شناسنامه و سند این امتیاز به نام من است .

آقای قلی زاده امتیازی نداشته است که حال ادعا مالکیت میکند ، ایشان امتیاز دسته دوم خود را چندین سال به فروش گذاشت و کنار رفت .

من وقتی دیدم که ایشان چند سال تیمداری کرده اند لطف کردم و امتیاز را به ایشان اجاره دادم ، حتی امتیاز حال حاضر محمد سیما هم اجاره است و طبق سند مکتوب آقای قلی زاده باید به من اجاره بها بپردازد .

من با جناب قلی زاده توافق کردیم که بعد از رفتن این تیم به لیگ برتر ۵۰ درصد سهم آن را شریک باشیم و در دو سال اول ایشان خودشان قبول کردن که مخارج تیم را به عهده بگیرند و در سود و زیان آن مالکیت تمام داشته باشند ، وقتی ایشان خودشان قبول کرده اند که تیم را مدیریت کنند من باید کجا باشم ؟!

آقای قلی زاده هیچ مبلغی از جیب شخصی خودش خرج نکرده است ، کمک های ۴۰۰ میلیونی و ۲۵۰ میلیونی اشخاص و بنیاد ها جیب شخصی است ؟؟

با این وجود هنوز اکثر بازیکنان این تیم از آقای قلی زاده طلبکار هستند و تسویه نکرده اند .

طبق اسنادی که به فدراسیون ارجاع شده است مالک قانونی این تیم من هستم ولی نمیدانم چرا آقای قلی زاده شرکت محمد سیما را رها نمیکند و با فشار زیادی خواهان نگه داشتن امتیاز است .

مگر میشود تا آخر نام تیم محمد سیما باشد شاید اسپانسری قوی تر آمد و هزینه بیشتری کرد آیا باز هم باید نام تیم تغییر نکند ؟!

در آخر بگویم که امسال من با قدرت و اسپانسر میلیاردی آمده ام که در لیگ برتر تیمداری کنم و کسی هم نمیتواند جلوی من را بگیرد …

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

سید امیر آقایی : قادر به تیمداری در لیگ برتر فوتسال نیستیم !

افزودن دیدگاه