شریک ها به توافق نرسیدند ، کشمکش امتیازی !

0
251

به گزارش مرجع خبری فوتسال ایران ( اخبار فوری فوتسال ) مدیر عامل حال حاضر محمد سیما قم در مصاحبه با خبرنگار ما در مورد شایعات واگذاری امتیاز این تیم به غیر توضیحاتی داد که در ادامه میخوانیم .

قلی زاده مدیر عامل محمد سیما قم گفت :

نامه ای که در کانال های تلگرامی پخش شده هیچگونه ارزش قانونی ندارد ، حتی سلسه مراتب نامه نگاری هم رعایت نشده است ، زیرا هر کسی میداند قبل از نامه زدن به فدراسیون باید به هیئت فوتبال ارجاع شود بعد به سازمان لیگ برود و مراحل قانونی آن طی شود در صورتی که هیئت فوتبال قم هیچگونه اطلاعی از این نامه ندارد .

من با آقای حسینی نژاد ( آقایی ) چند سال قبل که امتیاز حال حاضر محمد سیما لیگ دسته دوم بود و آن را به لیگ یک آورد توافقی کردیم که اگر این امتیاز به لیگ برتر آمد ۵۰ درصد آن را شریک شویم و در سود و زیان آن شریک باشیم ، ولی اینطور نشد وقتی این امتیاز به لیگ برتر آمد دیگر خبری از جناب آقایی نبود من به طور کاملا شخصی این امتیاز را در لیگ برتر با نام آتلیه طهران قم شرکت کنم و تمام هزینه های آن را پرداخت کردم .

جناب آقای این چند سال کجا بوده است ، زمانی که این تیم روی زمین بود و هیچکس نبود کمکش کند محمد سیما قدم پیش گذاشت و تیم را به لیگ برگرداند ، زمانی که هیچکس در کنار تیم نبود من از جیب شخصی خودم هزینه کرده ام حالا بعد از چند سال مدعی شده اند که نصف امتیاز را شریک هستند .

با این وجود من به توافق پایبند هستم و جناب آقایی طبق گفته خودشان که در سود و زیان این تیم ۵۰ درصد شریک هستند هزینه های این چند سال را پرداخت نمایند تا به صورت رسمی مالک ۵۰ درصد آن باشند .

حتی جناب آقایی را سازمان لیگ به رسمیت نمیشناسد ، نه کسی ایشان را دیده است و نه میداند که شریک ۵۰ درصدی امتیاز است وقتی این تیم را من با هزینه شخصی چند سال مدیریت کرده ام جناب آقایی کجا بوده اند ؟!

این امتیاز امسال هم به نام محمد سیما در لیگ برتر با قدرت به فعالیت خود ادامه خواهد داد و تا زمانی که خود شرکت محمد سیما نخواهد نام این تیم تغییر نخواهد کرد .

جناب آقایی اگر مالک این تیم است این دو سال چرا کنار این تیم نبوده است و کمکی نکرده است ، اگر اسپانسری هم پیدا شده به علت این بوده که من برای این تیم تلاش کردم و به این تیم شخصیت داده ام .

ما امسال قطعا در لیگ برتر شرکت خواهیم کرد و نه مالکیت تیم عوض خواهد شد و نه نام تیم !

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه