چرخش ۱۸۰ درجه ای فدراسیون فوتبال , انصاری فر و صوفی زاده : علی رعدی مدیر فنی است و سرمربی بعدا مشخص میشود!

0
149

پس از مصاحبه شدید الحن شهناز یاری در ارتباط با سرمربیگری علی رعدی که از مربیان و پیشکسوتان فوتسال کشور  است , و همچنین ورود حراست وزارت ورزش به موضوع , حالا شنیده میشود در چرخشی کاملا مشخص اعلام شده است که رعدی به عنوان مدیر فنی تیم ملی فوتسال بانوان است و سرمربی این تیم در سال ۹۸ مشخص خواهد شد. این درحالیست که با توجه به نوع انتخاب و معرفی مربیان زن در تیم فوتسال مشخص بود که علی رعدی به عنوان سرمربی تیم انتخاب شده است.

انتخابی که شاید از اول غلط بود چرا که با توجه به محدودیت ها در حضور یک مربی مرد در سالنهای ورزشی که زنان در حال تمرین و مسابقه هستند توجیه ندارد و شاید او بتواند در برخی بازیهای بین المللی و یا با شرایطی خاص در تمرینات تیم ملی فوتسال بانوان حضور داشته باشد.

شنیده ها حاکی از آن است که شهناز یاری پس از اینکه متوجه شد تغییرات انجام خواهد شد و علی رعدی دیگر سرمربی تیم ملی نخواهد بود برای اینکه فرصت مربیگری در تیم ملی را از دست ندهد مصاحبه خود با ایمنا را پس گرفته و آنرا ساخته تخیلات خبرنگاران دانسته است.

کاری که از اول غلط به نظر میرسید و حالا انصاری فر , پرهیزگار و صوفی زاده متوجه شده اند که در چاله افتاده اند و برای خروج از آن , تصمیم جدید خود را اعلام کرده اند.

 

افزودن دیدگاه