سعید تقی‌زاده: فینال لیگ برتر فوتسال هم‌سطح مسابقات اروپایی بود

0
56

به گزارش اخبار فوری فوتسال و به نقل از تسنیم ,بازیکن تیم فوتسال مس سونگون گفت: کیفیت بالای فینال لیگ برتر قطعاً به کیفیت تیم ملی نیز کمک خواهد کرد و امیدوارم سرمربی تیم ملی از بازیکنانی که در این مسابقه حضور داشتند، بیشتر استفاده کند، سعید تقی‌زاده پس از قهرمانی تیمش در لیگ برتر فوتسال، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این قهرمانی را به مردم خوب آذربایجان تبریک می‌گویم. گیتی‌پسند هم واقعاً تیم خوبی بود و در تبریز هم با ما مساوی کرد و لیاقت قهرمانی را داشت، اما خوشبختانه این عنوان به ما تعلق گرفت.

وی افزود: بازیکنان خیلی تلاش کردند و با وجود اینکه ابتدا از حریف عقب افتادیم، موفق شدیم این نتیجه را جبران کنیم و در نهایت بازی را ببریم.

اصفهان| کاپیتان تیم فوتسال مس سونگون: قهرمانی حق ما بوداصفهان| قهرمانی مس در برابر بهت هواداران گیتی‌پسند؛ تماشاگر مس بیهوش شداصفهان| قهرمانی دراماتیک مس سونگون در روز شکست تلخ گیتی‌پسند

بازیکن تیم فوتسال مس سونگون ادامه داد: فینال سختی بود و بازی در سطح مسابقات اروپایی برگزار شد. کیفیت بالای فینال لیگ برتر قطعاً به کیفیت تیم ملی نیز کمک خواهد کرد و امیدوارم سرمربی تیم ملی از بازیکنانی که در این مسابقه حضور داشتند، بیشتر استفاده کند.

تقی‌زاده در پاسخ به اینکه فکرش را می‌کرد پس از عقب افتادن از گیتی‌پسند بتوانند به عنوان قهرمانی دست یابند، گفت: برای قهرمانی به اصفهان آمده بودیم و مطمئن بودیم که می‌توانیم این کار را انجام دهیم.

افزودن دیدگاه