صوفی‌زاده: در فوتسال و فوتبال بانوان نیاز به همدلی داریم/ قرار نیست آقایان جای بانوان را بگیرند!

0
100

به گزارش اخبار فوری فوتسال و به نقل از تسنیم , نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال گفت: خانم‌ها همیشه توانمندی خود را ثابت کردند در ۲۰۱۵ و ۲۰۱۸ در فوتسال دیدیم‌، در حال ارزیابی برای انتخاب سرمربی هستیم‌.

لیلا صوفی‌زاده، نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال پس از پایان دیدار تیم‌های فوتبال بانوان ایران و بلاروس در جمع خبرنگاران در خصوص برگزاری این بازی در ورزشگاه آرارات گفت: قرار بود این بازی در این ورزشگاه انجام شود. تیم بلاروس هم دوست داشت در این ورزشگاه به میدان رود.

وی در پاسخ به این سوال که قرار است به غیر از بلاروس باز هم دیدار دوستانه داشته باشیم، تاکید کرد: تا مسابقات انتخابی المپیک که فروردین ماه خواهد بود، فرصتی نداریم تا بازی دوستانه دیگری داشته باشیم. مکاتبات با کنفدراسیون فوتبال آسیا کرده بودیم. خیلی از کشورها تا قبل از قرعه‌کشی مسابقات، تقویم را نبسته بودند و برای بازی دوستانه قول ندادند. فقط توانستیم‌با بلاروس بازی دوستانه داشته باشیم.

صوفی‌زاده در مورد توئیتی که سرمربی تیم برای کمبود امکانات انجام داده بود، تصریح کرد: همچنین توئیتی را ندیدم و قبول ندادم‌. کتایون خسرویار آدمی نیست که زحمات فدراسیون را نادیده بگیرد.

وی در مورد اسپانسر برای تیم ملی گفت: تیم‌ها اسپانسر خاصی برای هر رده ندارند. در دوره‌ای همواره اول بود ولی الان نداریم.

نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال  در مورد اینکه همکاری با عبدی در فوتبال بانوان ادامه دارد یا خیر، افزود: آقای عبدی با ما همکاری می‌کنند و با تیم بانوان در لائوس حضور دارند. فردا اولین مسابقه ما با استرالیا خواهد بود و مشاوره لازم به سرمربی هم داده خواهد شد.

وی در مورد حواشی فوتسال بانوان خاطرنشان کرد: یاری به عنوان سرمربی تیم فوتسال نامی‌نو نیاز به استراحت داشت. اینکه اعتراض دارد باید به کمیته فنی اعلام شود. باید به نظر کمیته احترام بگذاریم. اینکه مشاوران فنی کنار کادر قرار می‌گیرد، همه به طور مشخص می‌دانند قرار نیست آقایان جای بانوان را بگیرند. خانم‌ها همیشه توانمندی خود را ثابت کردند در ۲۰۱۵ و ۲۰۱۸ در فوتسال دیدیم‌. در حال ارزیابی برای انتخاب سرمربی هستیم‌. موضوعات زیادی باید بررسی شود. صلاحیت اخلاقی و فنی و توانمندی برای دوری تیم از حاشیه مهم است‌. در این شرایط اتحاد و همدلی رمز موفقیت تیم است.

وی در پایان در مورد پاداش به فوتسالیست‌ها گفت: پیگیر این موضوع هستیم اما هیچ قولی نمی‌شود برای پرداخت داد. اعزام، اردو و هزینه‌های متعدد داشتیم ولی پرداخت پاداش ملی‌پوشان در اولویت است.

افزودن دیدگاه