حمید احمدی بازیکن تیم ملی بزرگسالان نیز حرف مردم را تایید کرد: ناظم الشریعه جوانگرایی نکرده است امااگر جوانگرایی به یکباره اتفاق نیوفتاده مسبب آن آقای ناظم الشریعه است؟

0
284

درمظالب گذشته سایت اخبار فوری نظر سنجی در کانال انجام شد و بالغ بر ۶۷ درصد مردم اعتقاد داشتند که علیرغم اینکه ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی اعلام کرده که در تیم ملی جوانگرایی انجام شده اما اینکار انجام نشده است.

حالا مصاحبه ای از حمید احمدی بازیکن تیم ملی فوتسال کشورمان میخوانید که او هم حرف مردم را تایید میکند و میگوید جوانگرایی در تیم ملی اتفاق نیافتاده است.

به گزارش اخبار فوری فوتسال و به نقل از پایگاه خبری ۲۰۲۰ , حمید احمدی ملی پوش  کشورمان گفت: صربستان یکی از تیم های خوب اروپاست که از نظر فیزیکی تیم های اروپای شرایط بسیار خوبی داشتند ولی ما در هردو دیدار سَرتر از حریف بودیم و به راحتی آنها را شکست دادیم که این نشان از قدرت فوتسال ایران در جهان است.

وی ادامه داد: به نظر من ما نتوانستیم در رده پایه موفق باشیم با اینکه تلاش میکنیم ولی موفق نبودیم الان شما دقت کنید از تیم های پایه بازیکن شاخصی در لیگ نداریم که بتوانیم به عنوان بازیکن جوان آینده دار از آن یاد کنیم که این باعث تاسف است وبرای آینده فوتسال کشور خوب نیست. و اینکه در زمانی که در تیم امید یا جوانان بودیم تورنمنتهای مختلف میرفتیم حتی بجای تیم بزرگسالان در مسابقات آسیایی شرکت میکردیم ولی در حال حاضر اردو برای تیم های پایه ها کم شده و اردوهای کمتری میروند. متاسفانه فوتسال ما طوری شده که به تیم بزرگسالان بی توجه اند چه رسد به تیم های پایه.

احمدی افزود: آنقدر رشته ی فوتسال را نادیده میگیرند که مشکلات ما خیلی زیاد است اگر قرار باشد خودمان نیز برای هم مشکل ساز باشیم که آنقدر مشکلات زیاد میشود که نمیتوان حلش کرد یک سئوال از عزیزانی دارم که میگویند در تیم ملی جوانگرایی نشده است اگر منظورشان این است که به یکباره تمامی بازیکنان تغییر کنند بله درست است این اتفاق نیوفتاده اما مسبب آن آیا آقای ناظم الشریعه است؟ خیر، دلیل آن این است که در رده های پایه فردی تربیت نشده که بتواند جایگزین مناسبی برای دیگران باشد. و جالب است در جایی که ما هستیم به تیم بزرگسالان اهمیت داده نمیشود چه برسد به تیم های پایه. به نظر من زمانی که تیمهای پایه مورد توجه قرار گرفتند و بازیکنانی آموزش دیدند که بتوانند جایگزین بازیکنان فعلی باشند باید این مسائل را عنوان کنند.

وی در پاسخ به اینکه آیا جوانگرایی با شیب ملایم انجام می شودیا نه؟ گفت: بله، جوانگرایی با شیب ملایمی صورت گرفته است و منطقی است و اگر در پایه ها بازیکنان بهتر آموزش ببینند قطعاََ این شیب تندتر خواهد شد

بازیکن ملی پوش مس سونگون در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم حضور آقای انصاری فر جان تازه ای به فوتسال دهد و در زمینه پخش زنده بازیها تلاش کند تا اتفاقات خوبی را در فوتسال شاهد باشیم. اگر به رشته ی فوتسال اهمیت داده شود ما فوتسالی ها حرفهای زیادی برای گفتن داریم

افزودن دیدگاه