ناظم‌الشریعه: نفرات دعوت شده به تیم ملی فقط از بازیکنان جوان لیگ و جویای نام است !!!

0
192

به گزارش اخبار فوری فوتسال و به نقل از فارس

سیدمحمد ناظم‌الشریعه در مورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال گفت: طبق هماهنگی که با کادر فنی انجام شده قرار است روز سه‌شنبه اسامی دعوت شدگان به تیم ملی را اعلام کنیم.

وی در ادامه گفت:‌ نفرات دعوت شده به تیم ملی باید خود را در روز پنج‌شنبه بعدازظهر در محل کمپ تیم‌های ملی به کادر فنی معرفی کنند. این اردو آخرین اردوی تیم ملی فوتسال در سال ۹۷ است.

سرمربی تیم ملی فوتسال افزود: آخرین اردوی ما نسبت به اردوهای گذشته کمی متفاوت‌تر است و به این دلیل که کادر فنی سعی کرده فقط از بازیکنان جوان لیگ و جویای نام به این اردو دعوت کند و در این اردو هیچیک از بازیکنان لژیونر و همچنین بازیکنان ملی‌پوش در تیم‌های گیتی‌پسند و مس سونگون که خود را برای دو بازی حساس مرحله نهایی پلی‌آف لیگ برتر فوتسال آماده می‌کنند حضور ندارند و اکثر بازیکنان این اردو جوان و افراد جدیدی هستند که برای اولین‌بار به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند.

وی در پایان گفت: طبق هماهنگی و صحبت‌هایی که با کمیته فنی و کمیته فوتسال شده در صورتی که تیم ملی در اواخر فروردین ۹۸ طبق برنامه فیفادی بازی دوستانه‌ای داشته باشد قرار است اولین اردوی خود را در سال ۹۸ بعد از تعطیلات نوروز مجدداً شروع کند.

افزودن دیدگاه