کانال تلگرام اینستاگرام
صفحه اصلی اخبار ویژه تماشاگران حفاری بارها بدون هیچ دلیلی سمت بازیکنان ما نارنجک و بطری...

تماشاگران حفاری بارها بدون هیچ دلیلی سمت بازیکنان ما نارنجک و بطری پرتاب کردند!

0
403

به گزارش اخبار فوری فوتسال و به نقل از فارس , رضا لک سرمربی تیم گیتی پسند اصفهان  در مورد باخت ۳ بر ۲ تیم فوتسال گیتی‌پسند مقابل حفاری اهواز در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال گفت: همان‌طور که پیش‌بینی کرده بودیم، تیم حفاری یکی از تیم‌های خوب لیگ بود که تا این مرحله رسیده بود. همیشه بازی کردن در اهواز سخت است.

وی در ادامه گفت: بازی روند خوبی داشت، اما به دلیل تشنج‌زایی هواداران حفاری بارها و بارها بازی‌ از سوی داور قطع شد. البته این را بگویم آن چیزی را که ما با بازیکنانمان از حفاری آنالیز کرده بودیم، بازیکنانم شرایط خوبی برای اجرای آن نداشتند. البته ما در ضربات آخر کم‌دقت بودیم.

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند همچنین در مورد درگیری و حاشیه‌های تماشاگران حفاری گفت: در روزی که باید فوتسال خوبی را شاهد باشیم، تماشاگران تیم حفاری بارها بدون هیچ دلیلی سمت بازیکنان ما نارنجک یا بطری پرتاب می‌کردند که همین موضوعات باعث شد بارها بازی توسط داور قطع شود. البته این را بگویم این اتفاقات به خاطر عدم کفایت ناظر فدراسیون و کمیته فوتسال بود. بدون هیچ گونه تذکر به اتفاقات رخ‌داده فقط به دنبال این موضوع بود که به یک نحوی بازی به اتمام برسد.

لک در پایان گفت: با این باخت هیچ چیز تمام نشده و بازی برگشتی هم در روز پنج شنبه داریم. امیدوارم با ریکاوری که در طول هفته انجام می‌دهیم، بازیکنانم به آمادگی کامل برسند.

افزودن دیدگاه