دست آورد بزرگ ناظم الشریعه در سال ۹۷ سومی رنکینگ جهان/ آقای ناظم الشریعه ممنونیم که با برزیل بازی نکردید و این دست آورد بزرگ را به دست آوردید !

0
282

سید محمد ناظم الشریعه در سالهای اخیر به پشتوانه بازیکنان مستعد ایرانی توانست مقام سومی جام جهانی را بدست آورد و در دوره مسابقات جام ملتهای آسیا به مقام قهرمانی دست یابد که جا دارد از ایشان تشکر کنیم چرا که او توانست مجددا اقتدار ایران را در آسیا و جهان بدست آورد و اعتبار ایران را افزایش دهد.

اما متاسفانه یکی از مشکلات ایشان استفاده از روشهای عوام فریبانه است. به طور مثال ناظم الشریعه در مصاحبه اخیر خود عنوان میکند بدست آوردن رنکینگ سوم جهان دست آورد بزرگ تیم ملی در سال ۹۷ بوده است. ایشان جای چند سئوال باقی گذاشته است . این رنکینگ چگونه بدست آمده است؟ در واقع ما بایستی از ایشان تشکر کنیم که مقدمات عدم بازی با تیم برزیل را فراهم آورد .چرا که یکی از نکات مهم در سومی ما عدم بازی با تیم ملی برزیل در خاک این کشور بود و به جای آن بایستی از صربستان تشکر کنیم که در رنکینگ دهم اروپا قرار داشت و با ما بازی کرد و هر دو بازی خود را باخت تا ما در رنکینگ هم امتیاز تیم آرژانتین شویم و سومی جهان را به دست آوریم. همچنین بایستی از تیم پرتغال تشکر کنیم که بازی دوستانه با تیم ملی برزیل در کشور خود گرفت و هر دو بازی را به برزیلیها باخت تا ما جایگاه آنها را در رنکینگ جهانی بدست آوریم. واقعا تشکر میکنیم از این دو کشور که این دست آورد بزرگ را برای ما به ارمغان آوردند. امیدواریم تیمهای آرژانتین , پرتغال , و یا روسیه در این دو ماه مانده به پایان سال بازی دوستانه نکنند و حریفی را شکست ندهند تا این دست آورد برای آقای ناظم الشریعه باقی بماند.

احتمالا تیم ملی پرتغال اشتباه بزرگی کرد که با تیم ملی برزیل بازی کرد و رنکینگ خودش را از دست داد. آنها ۶ گل در یک بازی و ۴ گل در بازی دیگر از برزیل دریافت کردند قطعا با توجه به سیاستهای آقای ناظم الشریعه و فدراسیون فوتبال بهتر بود با تیم ملی برزیل بازی نمیکردند.

نکته دوم اینکه ناظم الشریعه دائما و در تمامی مصاحبه های خود عنوان میکند که در حال جوانگرایی در تیم ملی است البته شاید ایشان فکر میکنند که اهالی فوتسال با این شعار باور میکنند که او در حال انجام کاری بزرگ است و جوانگرایی را در تیم ملی به راه انداخته است . اما در نظر سنجی اخیر اخبار فوری فوتسال که بالغ بر ۱۰۰۰ نفر در آن شرکت کردند , ۶۶ درصد اهالی فوتسال مخالف حرفهای مربی تیم ملی بودند. و نکته جالب اینست که وقتی تیم صربستان را میبریم تمام گلهای تیم را همان همیشگی ها میزنند (طیبی , حسن زاده , و…)

آیا بهتر نیست با مردم صادق باشیم تا آنها هم همانند شمس که یکی از محبوبترین مربیان تیم ملی کشورمان بوده است به ما احترام گذاشته و محبوبیت را با صداقت به دست آوریم؟

ارسلان حسینی – اخبار فوری فوتسال

افزودن دیدگاه