کنار گذاشته شدن دو بازیکن از گیتی‌پسند و مس!

0
339

دو تیم مس سنگون ورزقان و گیتی‌پسند اصفهان که در کورس پلی‌آف در حال رسیدن به بازی نهایی هستند در تصمیماتی جداگانه، دو بازیکن خود را کنار گذاشتند.
از تبریز خبر می‌رسد که امتناع مصطفی نعمت وند از بازی برابر شهروند ساری به دلیلی که بابت مصدومیت خود آورده مورد غضب کادرفنی مسی‌ها قرار گرفته تا وی را در اختیار هیات‌مدیره باشگاه قرار دهند که این بازیکن را به حالت تعلیق درآورده است.
از اصفهان نیز شنیده می‌شود افشین کاظمی به دلیل غیبت در تمرین ها مورد تنبیه انضباطی شدید قرار گرفته و از ترکیب این تیم تا پایان فصل کنار گذاشته شده است.

محمدحسین عراقی زاده قائم مقام باشگاه گیتی پسند  درباره غیبت افشین کاظمی در تمرین ها توضیح داد: مصدومیتی برای افشین کاظمی ایجاد شده بود و او چند جلسه در تمرین ها غیبت داشت اما این غیبت ها طولانی شد و دلیلش هم موجه نبود. از همین رو کمیته انضباطی باشگاه، کاظمی را به کسر ۲۵ درصد از قراردادش جریمه کرد. اما بعد از اینکه حکم از طریق سرپرست تیم به او ابلاغ شد، کاظمی از حضور در تمرین ها امتناع کرد.

او افزود: این بازیکن بعد از بازی شهروند در تمرین ها شرکت نکرده است. او یک بار دیگر هم به کمیته انضباطی باشگاه احضار شده بود و حکمش به حالت تعلیق در آمده بود. بنابراین باتوجه به اینکه برای دومین بار به کمیته انضباطی احضار شد و باشگاه او را جریمه کرد. تمام موارد جریمه نیز براساس قرارداد بازیکن با باشگاه بوده است. ما با بازیکنان یک قرارداد ۷ صفحه در ابتدای فصل امضا می کنیم و تمام این موارد در قرارداد لحاظ شده است/پایگاه خبری

افزودن دیدگاه