ناظم الشریعه:بازی با صربستان محک خوبی برای جوانان تیم ملی بود!

0
120

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت:صربستان یکی از تیم‌های خوب اروپایی غربی هست و تیمی جنگنده که از نظر فیزیکی فوق العاده قوی هستند و این بازی محک خوبی برای بازیکنان جوان بود.

ناظم الشریعه:بازی با صربستان محک خوبی برای جوانان تیم ملی بود

سید محمد ناظم الشریعه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس بعد از پیروزی ۶ بر ۳ تیم ملی فوتسال ایران مقابل تیم ملی صربستان گفت: همانطور که پیش بینی کرده بودیم  بازی سخت و پر برخورد را مقابل صربستان شاهد بودیم خدا را شاکرم که توانستیم پیروز شویم

 وی در ادامه گفت:در ابتدای بازی یک بر صفر عقب افتادیم که به دلیل عدم هماهنگی بازیکنان جوان که به تیم ملی اضافه شده بودند بود،البته این موضوعی طبیعی است چون بعضی از آنها اولین بازی خود را در تیم‌ملی انجام می دادند.

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: در ادامه بعد از دریافت گل اول توانستیم علاوه بر اینکه گل خورده را جبران کنیم نیمه اول را ۲ بر یک و با پیروزی به رختکن برویم. با شروع نیمه دوم با توجه به اینکه تیم ملی جوان شده بود و به دلیل عدم هماهنگی رفته رفته تیم هماهنگ تر و  بهتر شد و توانستیم  در ادامه‌گلهای بیشتری به صربستان بزنیم و با یک‌پیروزی پرگل بازی را به پایان برسانیم.

وی در پایان گفت: تیم صربستان یکی از تیم‌های خوب اروپایی غربی هست و تیمی جنگنده که از نظر فیزیکی فوق العاده قوی هستند و این بازی محک خوبی برای بازیکنان جوان بود.در این بازی  توانستیم تمام بازیکنان جوان را بازی بدهیم و در کل از عملکرد تک تک بازیکنان به خصوص بازیکنان جوان راضی هستم.

افزودن دیدگاه