ریشه اختلاف ناظم الشریعه و شمسایی از کجا آغاز شد؟

0
257

پس از اینکه رسانه های برزیلی از بازگشت دوباره فالکائو به میادین برای شکستن رکورد گلزنی او خبر دادند . خیز عظیمی در کشور ایجاد شد تا فدراسیون فوتبال و لزوما سرمربی تیم ملی شرایطی را به وجود آورند که وحید شمسایی مجددا اجازه حضور در تیم ملی را پیدا کند و بتواند رکورد تعداد گلهای خود را بهبود بخشد. در این میان عباس ترابیان مسئول کمیته فنی فوتسال اعلام کرد که گلهای وحید شمسایی در جایی ثبت و نگه داری نشده است و حتی ای اف سی نیز در اعلام برترین گلزن باشگاهی و ملی آسیا نام فرد دیگری را به عنوان برترین گلزن به جز وحید شمسایی معرفی کرد. این مسئله باعث دلخوری وحید شمسایی شد و از آنجایی که فدراسیون و تمامی اهالی فوتبال و فوتسال به طرق مختلف علاقه خود را به وحید شمسایی و حفظ آقای گلی او در جهان را به سود منافع ملی فوتبال و فوتسال کشور میدانستند , ناظم الشریعه از ایجاد زمینه مناسب برای حضور وحید شمسایی در تیم ملی طفره میرفت . او در بهمن ماه ۹۶ اینگونه از دعوت شمسایی  به تیم ملی برای بهبود رکوردش سخن گفت و توپ را در میدان فدراسیون نشینها انداخت

((سیدمحمد ناظم الشریعه درباره اینکه آیا وحید شمسایی را دوباره با تیم ملی دعوت می کند یا خیر ؟ گفت : من وحید را یکبار دعوت کردم . او دوست من است و با هم رفیق هستیم . وحید دنبال آمدن به تیم ملی نیست بلکه دنبال آماری است که برایش زحمت کشیده است . ما هم دوست داریم این آمار برای ایران بماند ولی شرایط تیم ملی اینطور نیست . این کاری است که باید فدراسیون فوتبال انجام بدهد . گویا جلساتی هم برگزار و تصمیماتی گرفته شده است .))

در این زمینه تحلیل در اخبار فوری فوتسال نوشتیم که میتوانید در لینک زیر آنرا مطالعه کنید:

https://t.me/fut5news/21329

 

مقرر شد در فروردین ماه ۹۷ بازیهای دوستانه به این دلیل برگزار شود که هیچ کس پیگیر آن نشد. از آنجا مشخصا وحید شمسایی و ناظم الشریعه بینشان شکر آب شد اما اکنون اوضاع فرق کرده و حامیان شمسایی که اتفاقا اکنون مسئولیتی نیز در کمیته فوتسال دارند خواهان برگزاری این بازیها هستند و از شناختی که از آقای ناظم الشریعه داریم ایشان هم قطعا با برگزاری این بازیها موافقت خواهد کرد و فعلا اختلافات برطرف خواهد شد.

ارسلان حسینی – اخبار فوری فوتسال

افزودن دیدگاه