تلاش ها برای رفع اختلاف شمسایی و ناظم الشریعه آغاز شد /پرهیزگار: ناظم‌الشریعه و شمسایی اختلافی با هم ندارند!

0
255

به گزارش اخبار فوری فوتسال و به نقل از میزان پرهیزگار سرپرست کمیته فوتسال گفت:

 ما می‌خواهیم باشگاه‌های مطرح در فوتسال تیم داری کنند تا فوتسال رونق پیدا کند، ولی ما در اول کار هستیم. امیدواریم که این اتفاقات رخ بدهد.
وی در مورد اینکه آیا قرار است برنامه‌ای ترتیب داده شود تا وحید شمسایی به تیم ملی برگردد تا بتواند آقای گلی فوتسال جهان را از فالکائو بگیرد عنوان کرد: نظر تارج این این بود که این افتخارات برای ایران حفظ شود. آقای گل فوتبال جهان از ایران است و باید آقای گلی فوتسال هم به ایران برگردد. البته این مسئله ساز و کار خودش را می‌خواهد و باید در این خصوص تعاملات انجام شود.
سرپرست کمیته فوتسال خاطر نشان کرد: ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی در مقعطی استعدادیابی انجام می‌داد و دنبال استعداد بود، اما با ۵۰ بازیکن نمی‌شود استعدادیابی انجام داد. این مسئله مسئول مستقیم می‌خواهد و باید این کار را انجام بدهیم.
پرهیزکار درباره اینکه آیا امکان دارد علی صانعی دوباره به تیم‌های ملی فوتسال برگردد عنوان کرد: صانعی مربی خوبی است و نظر کمیته فوتسال این است که دوباره برگردد. امثال صانعی فوتسال را خوب می‌فهمند و می‌توانند به ما کمک کنند باید در آ‌ینده در این خصوص هم تصمیم گیری کنیم.
وی در مورد اینکه آیا ناظم الشریعه و شمسایی با هم اختلاف دارند گفت: این دو اختلافی با هم ندارند و وظیفه ما این است که سوتفاهم‌ها را برطرف کنیم. مطمئنا سوءتفاهم‌ها برطرف می‌شود.

افزودن دیدگاه