تقی پورسرمربی فوتسال مس:اگر جاوید مصدوم بود چرا برای گیتی‌پسند بازی کرد؟

0
165

اسماعیل تقی پور درباره صعود تیم مس به مرحله نیمه نهایی لیگ برترفوتسال گفت: در بازی برگشت در ساری کار سختی داشتیم. از قبل به بازیکنانم گفته بودم که شرایط بازی در ساری خاص است. در این شهر تماشاگران پرانرژی و بازیکنان با انگیزه هستند. در نیمه اول دروازه بان ساری درخشید و چند موقعیت خوب ما را گرفت. وقتی با نتیجه ۴ بر یک عقب افتادیم، به بازی پنج نفره روی آوردیم و توانستیم نتیجه را جبران کنیم.

وی افزود: تماشاگران ساری برای تیمشان سنگ تمام گذاشتند. خدا را شکر که بازی را برگرداندیم و نگذاشتیم کار به بازی سوم بکشد. در نیمه نهایی باید ابتدا با تیم قم بازی کنیم که امیدوارم آنجا هم موفق باشیم.

سرمربی تیم مس در پاسخ به این سئوال که آیا نگران حرف و حدیث های پیش آمده درباره تیم قم و استفاده این تیم از دعانویسی نیست؟ تاکید کرد: من به این مسائل اعتقادی ندارم. خدا هر تیمی را که بهتر بازی کند، بیشتر دوست دارد! به این مسائل هم کاری نداریم. الان ۴ فینال پیش روی تیم مس است و از هیچ چیز نمی ترسیم.

تقی پور همچنین با اشاره به برگزاری اردوی تیم ملی فوتسال و سفر این تیم به صربستان، گفت: ما سه ملی پوش داریم. البته شانسی که داریم این است که یک هفته بعد از بازگشت تیم ملی بازی نیمه نهایی برگزار می شود. تیم حفاری دو ملی پوش دارد و بازیکنانش باید بلافاصله بعد از بازگشت از صربستان در بازی سوم پلی آف بازی کنند. به نظرم این بازی تدارکاتی در زمان مناسبی برگزار نمی شود. تمام تیم ها زحمت کشیده اند و اگر بازیکنی در اردوی تیم ملی مصدوم یا خسته شود، زحمات یک ساله یک باشگاه هدر می رود. حداقل می توانستند برنامه پلی آف را کمی جابجا کنند تا تیم ها ضرر نکنند.

سرمربی تیم مس در پایان با بیان اینکه ابوالقاسم عروجی ملی پوش این تیم مصدوم شده بود ولی به تیم ملی دعوت شد، اظهار کرد: با این حال می بینیم که گیتی پسند مهدی جاوید را به تیم ملی نداد و اعلام کرد این بازیکن مصدوم است. اگر جاوید مصدوم است چطور مقابل مقاومت بازی کرد و گل هم زد. البته من دنبال حاشیه نیستم. هرچه صلاح است رخ می دهد. اگر قسمت ما قهرمانی باشد حتما قهرمان می شویم.

افزودن دیدگاه