واکنش سازمان لیگ فوتسال به جادوگری در دیدار پلی‌آف !!!

1
452

به گزارش اخبار فوری فوتسال و به نقل از مهر , کاظم سلیمانی  درباره ادعای تیم فرش آرا مبنی بر جادوگری و دعانویسی تیم سوهان قم در بازی پلی آف لیگ برتر فوتسال، گفت: بعد از بازی بود که یک تکه کاغذ اندازه قوطی کبریت به ما نشان دادند و گفتند که دعانویسی بوده است. یک تکه پارچه سبزرنگ هم لابه لای این کاغذ بود.

وی افزود: قبلا هم در فوتبال از این حرفها زیاد بوده است. مثلا می گفتند بطری مایعات روی خط دروازه می ریزند یا مسائلی از این دست. به نظرم تمام اینها خرافات است و شخصا اعتقادی به آن ندارم. برنده یک مسابقه در زمین مشخص می شود نه با این مسائل. از فوتسالی ها می خواهم این حاشیه ها را رها کنند.

دبیر سازمان لیگ فوتسال درباره اینکه آیا ادعای تیم فرش آرا پیگیری می شود یا خیر؟ تصریح کرد: ناظر کمیته انضباطی در سالن بود که پرونده و مستندات را به ایشان دادند. اگر قرار باشد تصمیمی گرفته شود با کمیته انضباطی است و از دست ما خارج است.

سلیمانی یادآور شد: فکر می کنم اگر کمیته اخلاق هم به این مسائل ورود کند خوب است. کمیته اخلاق کمک کند این خرافات جمع شود. معنا ندارد در لیگ ایران که یکی از لیگ های معتبر فوتسال آسیا است چنین اتفاقات خرافی رخ بدهد!

یک دیدگاه

  1. من دقیقا هم لحظه گذاشتن طلسم توسط دروازه بان رو دیدم و هم خود طلسم رو از نزدیک و حتی وقتی دروازه بان قم گفت یه دعا هم به دستم بستم اونجا بودم. خود پیامبر هم در مورد طلسم هشدار دادن و تایید کردن

افزودن دیدگاه