نماینده قم با شکست ۱۰ گله از لیگ دسته اول فوتسال خداحافظی کرد!

0
125

پرونده لیگ دسته اول فوتسال ایران در مرحله گروهی شامگاه جمعه بسته شد و تیم فوتسال الماس شهر قم با یک شکست دیگر، سرانجام به کار خود در این مسابقات پایان داد و راهی دسته دوم شد.

تیم الماس شهر که پیش از این سقوط خود به دسته دوم را قطعی کرد بود شامگاه جمعه در سالن شهید حیدریان قم میزبان تیم هایپر شهر شاهین شهر بود و در پایان ۱۰ بر ۲ نتیجه را به حریف خود واگذار کرد تا شکستی سنگین برابر حریف متحمل شود.

الماس شهر در این بازی هر دو گل خود را توسط ابوالفضل رضاییان به ثمر رساند اما دریافت ۱۰ گل آن هم در خانه و برابر تیمی از شاهین شهر نشانگر بی انگیزگی محض و روحیه پایین و شکننده بازیکنان الماس شهر بود.

بدین ترتیب تیم الماس شهر با این شکست به کار خود در لیگ ۹۷ دسته اول فوتسال ایران پایان داد و سال آینده در لیگ دسته دوم کشور شانس خود را برای بازگشت به لیگ یک آزمایش می‌کند. این در حالی است که امتیازی که الماس شهر با آن در لیگ یک شرکت کرد متعلق به تیم‌هایی نظیر ارم کیش، کیش ایر، صبا، ماهان تندیس و یاسین پیشرو در لیگ برتر فوتسال بوده است.

کارشناسان فوتسال در قم علت سقوط تیم الماس شهر قم را فقدان برنامه مالی مشخص و ضعف چشمگیر مدیریتی در تیم الماس شهر می‌دانند. الماس شهر در جریان لیگ امسال بارها دست به تعویض مربیان خود زد.

منبع: مهر

افزودن دیدگاه