نتایج ما فوق العاده بود، به شدت کمبود بازیکن داریم !

0
183

سرمربی تیم فوتسال سن ایچ ساوه با ابراز رضایت از عملکرد تیمش و قرار گرفتن در رده پنجم جدول، گفت: نتایج ما در این فصل فوق العاده بود.

جواد اصغری مقدم درباره صعود تیم فوتسال سن ایچ ساوه به مرحله پلی آف با عنوان پنجمی گفت: اول از همه باید از مجموعه سن ایچ و تمام کارمندان و پرسنلش تشکر کنم که زحمت کشیدند تا تیم ما در لیگ سرپا بماند. اگر ما در لیگ شرکت می کنیم به خاطر زحمات این عزیزان است. همچنین مدیریت قوی آقای باقری، حمایت تماشاگران، تلاش بازیکنان و زحمات کادر فنی باعث شد تا امسال فراتر از انتظار ظاهر شویم. ۸۰ درصد تیم سن ایچ بومی بود و نزدیک به نیمی از بازیکنانش برای اولین بار در لیگ برتر بازی می کردند.

وی افزود: هدف اول ما این بود که به پلی آف برسیم و هدف دوم این بود که در پلی آف به تیم های اول و دوم جدول نخوریم تا شانس خود را افزایش بدهیم. در نهایت در جدول در رده پنجم قرار گرفتیم. به شدت کمبود بازیکن داریم چون چند نفر را در طول فصل به دلایل مختلف از دست دادیم. با این حال هر شش، هفت بازیکن تیم با تمام وجود بازی می کنند. همدلی و رفاقت در تیم ما موج می زند.

سرمربی تیم فوسال سن ایچ یادآور شد: در مرحله پلی آف باید با تیم خوب حفاری بازی کنیم. در مرحله گروهی هر دو بازی رفت و برگشت را مقابل حفاری شکست خوردیم. بازیکنان حفاری چند سال کنار هم بوده اند و کاملا هماهنگ هستند. البته ما هم تیم دست و پا بسته ای نیستیم و با تمام وجود تلاش خواهیم کرد.

به گزارش مهر ،اصغری مقدم در پاسخ به این سئوال که آیا از عملکردش در تیم سن ایچ در فصل جاری راضی است؟ اظهار کرد: وقتی با دبیری به عنوان سرمربی یکبار چهارم و یکبار نایب قهرمان شدم، شاید خیلی ها فکر می کردند دیگر نتوانم به موفقیت برسم. این فصل ریسک بزرگی کردم چون نیمی از بازیکنانم برای اولین بار در لیگ بازی می کردند. در تیم دبیری بازیکنان باتجربه ای داشتیم که خیلی به ما کمک می کردند. از انتخاب تیم سن ایچ خیلی راضی هستم. در این مجموعه، رفاقت و صداقت وجود دارد و مسئولانش همه جوره پای کار هستند.

منبع: بازتاب

افزودن دیدگاه