هاشم زاده :کادر فنی با دقت تمام مسابقات لیگ را مد نظر داشته و آنالیز می کند !

0
180

به گزارش سایت رسمی فدرسیون فوتبال، محمد هاشم زاده، مربی تیم ملی فوتسال درباره برگزاری اردوی تدارکاتی گفت: در این مرحله از اردو تقریبا حدود ۱۰ بازیکن جدید را دعوت کرده ایم تا عملکردشان را ارزیابی کنیم. این مرحله از اردوی تدارکاتی تمرکزمان بر روز تمرینات تاکتیکی و هماهنگی تیمی است تا بازیکنان با یکدیگر هماهنگ شوند.

وی ادامه داد: حضور بازیکنان جوان در اردوها نشان دهند این است که کادر فنی با دقت تمام مسابقات لیگ را مد نظر داشته و مرتبا بازیکنان را آنالیز می کند.در این اردو نیز بازیکنان جدید را دعوت کردیم تا ببینیم کدام بازیکن قابلیت این را دارد که در شرایط تیمی قرار بگیرد و عملکرد مناسبی از خود به جای بگذارد. بدون شک هر بازیکنی که قابلیت حضور در تیم ملی را داشته باشد می تواند در کنار بازیکنان برای تیم ملی فوتسال افتخار کسب کند.

وی معیار انتخاب بازیکنان را توانایی و عملکرد مناسب در تیم دانست و گفت: اگر بازیکنی بتواند در قالب تیمی، دفاع تیمی و حمله تیمی قرار بگیرند و توانایی داشته باشد بدون شک با رفقع نقاط ضعفش و تقویت نقاط مثبتش، می تواند برای تیم ملی مثمر ثمر باشد.

مربی تیم ملی فوتسال درباره بازی تدارکاتی برابر صربستان گفت: بازی با صربستان در روزهای ۱۵ و ۱۶ برگزار می شود.فیلم صربستان در مسابقات مقدماتی اروپایی و بازی با پرتغال  را آنالیز کردیم. شیوه بازی این تیم مانند اکراین و کرواسی است. با تیم کامل خود به صربستان می رویم و اگر این بازیکنان جدید قابلیت این را داشته باشند بدون شک در اردوها و مسابقات از آنها استفاده خواهیم کرد.

 

افزودن دیدگاه