لک:اتفاقات دیدار به شهروند ربطی به کادر فنی نداشت

0
128

رضا لک در مورد پیروزی ۶ بر ۲ گیتی‌پسند مقابل اهورای بهبان گفت: همیشه بازی کردن با تیم‌های پایین جدول که برای بقا و ماندن در لیگ می‌جنگند خیلی سخت است. بعد از اتفاقاتی که در بازی با ساری پیش آمد توانستیم در طول هفته بازیکنان را ریکاوری و از لحاظ فنی کمی آنها را آماده‌ کنیم.

وی در ادامه گفت:‌ برای بازی با اهورا با همه بازیکنان راهی شهر بهبان شدیم البته به جز بازیکنان مصدوم، و در اینجا جا دارد از مسئولان باشگاه بهبهان و مردم خوب این شهر بابت مهمان‌نوازی که داشتند تشکر ویژه‌ای داشته باشم. تنها مشکل این بازی محرومیت تماشاگران این تیم بود و این بازی بدون تماشاگر برگزار شد.

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان گفت: در نیمه اول بازی پایاپایی را شاهد بودیم و در نیمه دوم با تغییرات تاکتیکی که در این نیمه انجام داده بودیم خدا را شکر توانستیم در یک بازی سخت به پیروزی برسیم.

لک در مورد مرحله پلی‌آف گفت: ان‌شاءالله سعی می‌کنیم همانند نیم‌فصل اول و دوم لیگ شرایط خوب خود را در این مرحله هم حفظ کنیم. البته در مرحله پلی‌آف «بلو» بازیکن برزیلی به جمع ما اضافه می‌شود و قرار است در هفته آینده در بازی با حفاری هم از حضور وی استفاده کنیم.

وی در پاسخ به سؤالی که برخی از رسانه‌ها مدعی بودند که شما مدیریت خوبی در کنترل حواشی پیش آمده در دیدار گیتی‌پسند و شهروند در اصفهان نداشتید و همچنین این رسانه‌ها مدعی شدند که همیشه در تیمی که شما حضور دارید بازیکن‌سالاری حرف اول را می‌زند، گفت: خدمت همکاران شما می‌گویم اتفاقات اصفهان ربطی به کادر فنی و باشگاه‌های گیتی‌پسند نداشته و همیشه در همه مسابقات تماشاگران مستقل هستند. ما در اغلب شهرها به خصوص ساری جهت بازی به آنجا می‌رویم. در خود ساری از اول بازی تا آخر بازی ما را مورد توهین و ناسزا قرار می‌دهند اما هیچ وقت واکنشی نشان ندادیم و حتی قبل از بازی به بازیکنان و کادر فنی خود اعلام کردیم که حق پاسخ دادن به تماشاگران را ندارند.

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند در مورد بازیکن‌سالاری در این باشگاه گفت: من نمی‌دانم این حرف‌ها چیست که می‌گویند. کارنامه من مشخص است و همه می‌دانند به هیچ وجه من اعتقادی به بازیکن‌سالاری ندارم. همیشه و در هر تیمی که حضور داشتم هر کسی که عملکردش نسبت به سایرین داشته از وی استفاده می‌کردم و برای من هیچ فرقی ندارد کدام بازیکن عضو تیم ملی یا ستاره است. البته همیشه با توجه به احترام متقابل برای بازیکنان بزرگ احترام قائلم. اگر اسم این احترام متقابل را بازیکن‌سالاری می‌گذارند اشکالی ندارد و هرچه دوست دارند بگویند.

افزودن دیدگاه