شمسایی:امیدوارم برای فوتسال اتفاق های خوبی بیافتد

0
209

وحید شمسایی در مورد جلسه امروزش با محمد حسن انصاری‌فرد رئیس کمیته فنی توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی و پرهیزگار سرپرست کمیته فوتسال، گفت:از زمان انتخاب پرهیزکار به سرپرستی کمیته فوتسال تاکنون چندین جلسه با وی داشتم. پرهیزگار فردی جوان و جویای نام است که در بخش‌های مختلف فدراسیون فوتبال حضور داشته است.

وی افزود: طبق صحبت‌هایی که از قبل شده بود امروز جلسه‌ای با حضور انصاری‌فرد که فردی زحمتکش، فوتسالی و فوتبالی است برگزار کردیم. او ۴ سال به عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال بود و خاطرات خوشی با انصاری داشتیم. قرار شد با همکاری همدیگر و پیشکسوتان راهکار‌های مناسبی برای پیشرفت فوتسال ارائه شود.

کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال، گفت:در این جلسه قبل از هرچیزی اعلام کردم که برای من پیشرفت فوتسال مهم است نه چیز دیگری. اگر به این جلسه آمدم به خاطر اسم رسم و پست مقام نبوده و قبل از حضورم از بزرگان فوتسال حسین شمس، شمسایی، درودگر و… اجازه گرفتم.

شمسایی در ادامه تأکید کرد: هدف از تشکیل این جلسه بررسی یک سری اتفاقاتی است که در این چند ساله در فوتسال کشور رخ داده و باعث شده که تیم‌ها و باشگاه‌های قدیمی از حضور و فعالیت در لیگ‌ ایران انصراف دهند مطمئن هستم ‌با آمدن انصاری‌فرد به فوتسال ایران مجددا روزهای خوش فوتسال تکرار می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد:‌ در کل امروز جلسه خوبی برگزار و مقرر شد در چند روز آینده جلسه تکمیلی برگزار شود. امیدوارم با آمدن پرهیزگار و انصاری‌فرد به فوتسال و همچنین با کمک و همدلی پیشکسوتان بتوانیم قدم‌های خوبی برای این رشته برداریم و فوتسال‌ را به جایگاه واقعیش برسانیم./فارس

افزودن دیدگاه