تقی پور:پیش بینی این شکست را نمیکردیم

0
131

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون گفت: بازیکنان ما برابر فرش آرا خیلی بی‌انگیزه بودند، در بین دو نیمه نیز با آن‌ها صحبت کردیم که شرایط بهتر شود اما بیشتر از آن چیزی که فکر می‌کردیم بی‌انگیزه بودند.

اسماعیل تقی پور، سرمربی تیم فوتسال مس سونگون پس از شکست پنج-یک تیمش مقابل فرش آراء مشهد اظهار داشت: پیش‌بینی نمی‌کردیم که این نتیجه در دیدار با فرش آرا رقم بخورد.

 

وی ادامه داد: با توجه به اینکه دومی ما در لیگ و صعود به مرحله بعد قطعی شده، برنامه‌ریزی ما برای مرحله پلی‌آف است. از طرفی نه می‌توانیم اول شویم و نه به رتبه سوم سقوط می‌کنیم.

 

سرمربی مس سونگون با اشاره به غیبت بازیکنان اصلی تیمش در دیدار با فرش آرا گفت: ۵-۶ نفر را در این بازی در اختیار نداشتیم اما به نفرات جایگزین گفته بودیم که از این فرصت استفاده کنند. با این حال این بازیکنان  آن‌طور که باید عملکرد خوبی نداشتند.

 

تقی پور افزود: بازیکنان ما خیلی بی‌انگیزه بودند، در بین دو نیمه نیز با آن‌ها صحبت کردیم که شرایط بهتر شود اما بیشتر از آن چیزی که فکر می‌کردیم بی‌انگیزه بودند و ثمره‌اش را هم با این باخت خانگی دیدیم.

 

وی با اشاره به اینکه باخت می‌تواند تلنگری برای تیمش باشد، خاطرنشان کرد: این باخت خوب بود ولی امیدوارم تلنگری برای بازیکنان ما باشد که بدانند حریف می‌آید و با ۵ گل در شهر خودمان ما را شکست می‌دهد و می‌رود.

 

سرمربی مس سونگون در رابطه با شرایط تیمش در مرحله پلی‌آف گفت: فرقی ندارد حریف ما در مرحله پلی‌آف کدام تیم باشد. اگر می‌خواهیم قهرمان شویم باید همه تیم‌ها را شکست دهیم. اگر ۴-۵ بازیکن ما هم برگردند، باقدرت بیشتری کار را ادامه خواهیم داد. قول می‌دهم که جام قهرمانی را در تبریز نگه‌داریم.

 

تقی پور در رابطه با تعویض علیرضا صمیمی و بازی دادن به سعید مؤمنی، دروازه‌بان جوان تیمش اظهار داشت: ما می‌خواستیم همه بازیکنان بازی کنند. در دور پلی‌آف نمی‌توان به جوانان بازی داد به همین دلیل گفتیم به آن‌ها فرصت دهیم تا توانایی‌های خود را نشان دهند.

 

وی ضمن تمجید از هواداران تیمش گفت: استقبال خوبی از این بازی صورت گرفت و دست هواداران درد نکند. امیدواریم شاهد استقبال بیشتری در مرحله پلی‌آف که خیلی مهم و سرنوشت‌ساز است باشیم.

 

سرمربی مس سونگون در رابطه با جذب بازیکن جدید برای حضور در مرحله پلی‌آف لیگ خاطرنشان کرد: قرار است یک بازیکن برزیلی جذب کنیم که فعلاً این موضوع نهایی نشده است.

 

تقی پور در رابطه با بحثی که با نماینده فدراسیون داشت گفت: به هر شهر که می‌رویم هواداران آن‌ها با تمام امکانات می‌توانند از تیمشان حمایت کنند اما نمی‌دانیم در تبریز چرا حساسیت‌ها زیاد است که اگر دلیل آن را بدانیم دیگر در این رابطه صحبت و اعتراض نمی‌کنیم./تسنیم

افزودن دیدگاه